Menu

Szczoteczka Soniczna Smilesonic GO

Cechy produktu
 • Producent Smilesonic 
 • Kolor biały, czarny 
Opis

Szczoteczka Soniczna Smilesonic GO

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO, to najnowszy artykuł renomowanej brytyjskiej producenta, która dzięki przykładaniu obszernej wagi do jakości oraz ogromnej funkcjonalności produktów zyskała sobie uznanie wśród dziesiątek tysięcy Polaków.

Dzięki aż 96 000 ruchów na minutę Szczoteczka Smilesonic GO efektywnie rozbija kamień i płytkę nazębną i zapewni do 30% krótszy czas szczotkowania od szczoteczek sonicznych!

Urządzenie pracuje w aż 3 niezależnych trybach skutecznie czyści i wybiela każdy rodzaj uzębienia. Bardzo mocno zaleca sięosobom dotkniętym problemem krwawiących dziąseł i nadwrażliwością zębów dzięki delikatności jaką bez wątpienia oferuje soniczne mycie zębów.

Pojemna bateria 600mAh pozwala na aż 180 minutowy czas pracy co proponuje około 90 cyklów mycia bez konieczności ładowania!

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę soniczną Smilesonic GO?
 • Czyści z prędkością do 96 000 ruchów na minutę
 • likwiduje do 10 razy więcej płytki nazębnej w stosunku do szczoteczki manualnej.
 • likwiduje problem krwawiących dziąseł nawet po 2 tygodniach użytkowania.
 • Skutecznie czyści jednocześnie zęby jak i przestrzenie międzyzębowe
 • udoskonala ukrwienie dziąseł i jamy ustnej, przez co może ograniczać ryzyko wypadania zębów

Wybierz końcówkę dostosowaną do Twoich potrzeb

zestaw posiada 3 różnorodne od siebie końcówki, wytwarzane do pracy w każdych warunkach!

 • Clean (czyszczenie) – podstawowy tryb pracy, gwarantujący eliminowanie rutynowych bakterii, nalotów oraz minimalizujący ryzyko wystąpienia kamienia nazębnego. Szczoteczka pracuje w nim z prędkością 82.000 ruchów na minutę.
 • White (wybielanie) – tryb dedykowany dla osób, które marzą o śnieżnobiałym, hollywoodzkim uśmiechu. Doskonale usuwa plamy i przebarwienia, w ten sposób wybielając nasze zęby. Szczoteczka pracuje w nim z maksymalną szybkością 96.000 ruchów na minutę.
 • Sensitive (delikatne mycie) – tryb asygnowany osobom mającym wrażliwe zęby, oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z urządzeniami sonicznymi. Szczoteczka pracuje w nim ze szczególną delikatnością, nie potęgując dolegliwości związanych z nadwrażliwością. Szybkość jej ruchów wynosi 62.000 na minutę.

Wszystkie końcówki zostały wyekwipowany we wskaźnik zużycia włosia ukazujący kiedy należy wymienić końcówkę czyszczącą na nową.

niezawodna technologia soniczna

przełomowa technika oparta na mikrodrganiach o skrupulatnie przypasowanej częstotliwości produktywnie rozbija i likwiduje płytkę nazębną, przywracając zębom naturalny blask i świeży oddech już od pierwszego szczotkowania.

Szczoteczka soniczna smilesonic Go pracuje z szybkością do 96 000 ruchów na minutę poprzez co gwarantuje kompleksowe czyszczenie jamy ustnej i dociera tam, gdzie zwykłe szczoteczki nie posiadają szans. Precyzyjnie czyści równocześnie zęby jak i przestrzenie międzyzębowe.

Aż 3 tryby pracy!

Szczoteczka Soniczna Smilesonic EX proponuje aż 3 trybów pracy, dzięki czemu łatwo sprosta każdym wymaganiom i skutecznie czyszcząc zęby za każdym razem wtedy kiedy tego potrzebujesz.

 • Clean (czyszczenie) – podstawowy tryb pracy, zapewniający likwidowanie codziennych bakterii, nalotów i minimalizujący ryzyko wystąpienia kamienia nazębnego. Szczoteczka pracuje w nim z szybkością 82.000 ruchów na minutę.
 • White (wybielanie) – tryb asygnowany dla osób, które marzą o śnieżnobiałym, hollywoodzkim uśmiechu. Nadzwyczajnie likwiduje plamy i przebarwienia, w ten sposób wybielając nasze zęby. Szczoteczka pracuje w nim z maksymalną szybkością 96.000 ruchów na minutę.
 • Sensitive (delikatne mycie) – tryb asygnowany osobom mającym wrażliwe zęby,, a także tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z urządzeniami sonicznymi. Szczoteczka pracuje w nim ze szczególną delikatnością, nie potęgując dolegliwości związanych z nadwrażliwością. Prędkość jej ruchów wynosi 62.000 na minutę.
likwiduje problem krwawiących dziąseł

Problem krwawiących dziąseł dotyka wielu Polaków. Co jednak zrobić gdy ta dolegliwość dotyczy też i Ciebie? w głównej mierze działać i nie uznawać tego zjawiska za naturalne!

Najczęstszymi powodami krwawiących dziąseł są zwykle zbyt silne szczotkowanie i nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej wzdłuż lini dziąseł i przestrzeniach międzyzębowych. Bakterie żyjące w osadzie powstającym wzdłuż linii dziąseł, wykorzystując zawarte w pożywieniu cukry produkują kwasy, które mogą podrażniać dziąsła i rozpuszczać szkliwo prowadząc do stanów zapalnych, podatności na krwawienie i osłabienia struktury zębów.

Szczoteczka Smilesonic EX usuwa problem krwawiących dziąseł działając kompleksowo na obydwie przyczyny krwawienia dziąseł. Dzięki delikatnym mikrodrganiom skutecznie likwiduje wszelkie skażenia, a dzięki delikatnym mikrodrganiom masuje dziąsła powiększając ich ukrwienie i wzmacniając je od środka!

chroni zęby przed przedwczesnym wypadaniem

Jednym z głównych czynników powodujących przedwczesną utratę zębów jest nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej w sąsiedztwie przyzębia. W powstałym osadzie gromadzą i rozwijają się chorobotwórcze bakterie, mogące przemieszczać się w głąb kieszonek dziąsłowych, tworząc kieszenie patologiczne, które mogą przyczyniać się do zaniku kości i rozchwiania zębów.

Ze szczoteczką soniczną Smilesonic GO skutecznie rozbijesz i polikwidujesz kamień, a także płytkę nazębną, co pozwoli Ci cieszyć się zdrowym uzębieniem widocznie dłużej w sytuacji stosowania szczoteczki manualnej.

O 30% krótszy czas szczotkowania!

Według zaleceń dentystów czas szczotkowania szczoteczką manualną powinien wynosić około 3 minuty. Badania pokazują,znacząca większość Polaków robi to zbyt niedługo, generujejąc dla siebie zagrożenie rozwoju próchnicy. Aktualnie badania wskazują, iż problem ten może dotykać nawet 90% Polaków plasując nas daleko w tyle za krajami zachodnimi.

Dzięki Smilesonic EX nie tylko starannie wyczyścisz zęby ale i zasadniczo skócisz czas szczotkowania nawet do 30%. Pełne szczotkowanie szczoteczką soniczną wymaga zaledwie 2 minut, a dzięki dwóm zastosowanym czasomierzom urządzenie poinformuje Cie kiedy zmienić partię zębów i zasugeruje kiedy zakończyć szczotkowanie!


zaimplementowany czasomierz

Według zaleceń dentystów czas szczotkowania szczoteczką manualną powinien wynosić około 3 minut. Badania pokazują,znacząca większość Polaków robi to zbyt krótko, stwarzając dla siebie zagrożenie rozwoju próchnicy i utraty masy kostnej zębów. Obecnie badania wskazują, iż problem ten może dotykać nawet 90% Polaków plasując nas daleko za krajami zachodnimi.

Dzięki Smilesonic GO nie tylko dokładnie wyczyścisz zęby lecz i stanowczo skócisz czas szczotkowania choćby do 30%. Pełne szczotkowanie szczoteczką soniczną wymaga zaledwie 2 minut, a dzięki zaimplementowanemu czasomierzowi urządzenie samoczynnie poinformuje Cię kiedy powinieneś zakończyć szczotkowanie jamy ustnej.

Jak stosować szczoteczkę soniczną?
 1. Nałóż na końcówkę ulubioną pastę do zębów. (Polecamy bezfluorową pastę konopną XOC)
 2. Uruchom szczoteczkę wybierając jeden z trzech programów..
 3. Przesuwaj szczoteczkę wzdłuż każdej z 4 partii zębów, poświęcając około 30 sekund na każdą z nich.
 4. Szczotkuj zęby poprzez co najmniej 2 minuty.
Poznaj świeże możliwości!

Do szczoteczki można na dodatek dokupić 4 różnorodne końcówki, dzięki którym lepiej zbratasz ją do Twoich potrzeb. Dzięki specjalnym końcówką znakomicie czyści dodatkowo aparaty ortodentyczne i mosty, trafiając tam gdzie manualne szczoteczki nie miałyby szans.

 • DailyClean – końcówka o przeciętnej twardości włosia, służąca do codziennej pielęgnacji.
 • ShinyWhite – końcówka o twardym włosiu, pozwalająca odzyskać zębom swój naturalny biały kolor.
 • SensiTouch – końcówka o miękkim włosiu, zapewniająca wygodną higienę jamy ustnej, stworzona z myślą o osobach dotkniętych nadwrażliwością i tych dotkniętych problemem krwawiących dziąseł.
 • OrthoClean – końcówka o długim włosiu, zaprojektowana z myślą o użytkownikach aparatów ortodontyczny, mostów, koron, a także innych wypełnień protetycznych. Perfekcyjnie sprawdza się też w oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych.
Odbierz dodatkowy rabat

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy do naszej oferty nie dodali czegoś więcej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną promocje.

kupując w naszym sklepie szczoteczkę soniczną smilesonic GO otrzymasz w dodatku 10% rabat na przyszłe zamówienie!

Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie krótkiego formularza, który wyślemy na Twoją skrzynkę po dokonaniu zakupu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.