Menu

xpreen szczoteczka soniczna do zębów

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
Opis
Elektryczna szczoteczka do zębów Xpreen działa za pomocą technice sonicznej, nowoczesny silnik bezszczotkowy czyści zęby z szybkością do 38000 ruchów szczoteczki na minutę. Z amaszyste ruchy wprowadzają płyny głęboko w wąskie przestrzenie pomiędzy zębami i wzdłuż linii dziąseł. Czyści płytkę nazębną 10 razy lepiej niżeli zwykła szczoteczka do zębów.
Szczoteczka wyekwipowana jest 5 trybów szczotkowania: Clean, Sensitive, White, Gum i Polish. Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów spełnia rozmaite potrzeby w zakresie czyszczenia i gwarantuje nieszablonowe, komfortowe szczotkowanie.
Inteligentna: wbudowany inteligentny układ pamięci automatycznie zapamiętuje Twój ostatni wybór. Timer zapewnia wystarczający czas szczotkowania, a quadpacer zatrzymuje się co 30 s / 45 s, by upewnić się, iż każdy ząb został oczyszczony.
7 ładowań rocznie: zaimplementowana bateria litowa 1800 mAh wystarcza na około 50 dni na jednym ładowaniu (w przypadku korzystania z trybu czyszczenia 2 minuty zawsze i dwa razy dziennie).
Soniczna szczoteczka do zębów: Szczoteczka jest prawidłowo zaprojektowana i ma kompaktowy i gustowny wygląd. Antypoślizgowy uchwyt idealnie leży w dłoni. A wodoodporna pokrywa IPX7 powoduje, że ​​jest istotnie bezpieczniejszy w użyciu.
Specyfikacja:
Funkcja artykułu: czyści płytkę nazębną i wybiela zęby
pojemność baterii: 1800 mAh
Tryb ładowania: ładowanie DC
Prąd ładowania: DC 5 V / 300 mAh
Czas ładowania: ok. 6 godzin
Czas pracy: ok. 50 dni (może się różnić w zależności od częstotliwości użytkowania)
Materiał włosia: diamentowe włosie DuPont
Żywotność głowicy czyszczącej: Ze względów zdrowotnych główkę szczoteczki należy wymieniać co 3 miesiące. (Czas wymienić główkę szczoteczki, gdy niebieskie włosie zbladnie.)
Paczka mieści:
- urządzenie
- standardowa główka szczoteczki
- kabel do ładowania
- instrukcja obsługi
Informujemy, iż zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, ze względu na ochronę zdrowia i higienę, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w stosunku do produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie to zostało otwarte po dostarczeniu.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.