Menu

Abakus Baby Szelki do nauki chodzenia, czerwony

Cechy produktu
  • Producent Abakus Baby 
Opis

 To wspaniała pomoc dla dziecka w stawianiu pierwszych kroków. Szelki są stanowczo proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka oraz pomagają mu utrzymać równowagę. Trafne mocowania w pasie i w kroku zabezpieczają dziecko przed wysunięciem się i upadkiem.

Dzięki szelkom opiekun czy rodzic, który pomaga dziecku w nauce chodzenia może zachować wyprostowaną postawę. Charakterystyka produktu: Szelki asygnowane są dla dzieci, które zaczynają stawiać pierwsze kroki, w wieku 6-14 miesięcy i wadze do 13 kg.

Pomagają dziecku utrzymać równowagę i zapobiegają upadkom. Dzięki szelkom osoba dorosła towarzysząca dziecku podczas nauki chodzenia może zachować komfortową, wyprostowana pozycję. Długość szelek można wyregulować tak, by jak najlepiej przystosować je do wzrostu osoby chodzącej z dzieckiem.

Szelki mają także regulację w pasie, dzięki temu można optymalnie zespoić ich szerokość dla komfortu chodzącego w nich dziecka. Szelki są nad wyraz proste i wygodne w użyciu, nie krępują ruchów dziecka.

Mocowania w kroku i w pasie zapobiegają wysunięciu się dziecka z szelek. To nieprzeciętna pomoc dla dziecka w stawianiu pierwszych kroków. Szelki są szczególnie proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka, a także pomagają mu utrzymać równowagę....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.