Menu

SZELKI DO NAUKI CHODZENIA NIEBIESKIE

Cechy produktu
  • Producent Abakus 
Opis

 To idealna pomoc dla dziecka w stawianiu pierwszych kroków. Szelki są istotnie proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka, a także pomagają mu utrzymać równowagę. Odpowiednie mocowania w pasie i w kroku zabezpieczają dziecko przed wysunięciem się i upadkiem.

Dzięki szelkom opiekun czy rodzic, który pomaga dziecku w nauce chodzenia może zachować wyprostowaną postawę. Charakterystyka artykułu: Szelki przeznaczone są dla dzieci, które zaczynają stawiać pierwsze kroki, w wieku 6-14 miesięcy i wadze do 13 kg.

Pomagają dziecku utrzymać równowagę i uniemożliwiają upadkom. Dzięki szelkom osoba dorosła towarzysząca dziecku w trakcie nauki chodzenia może zachować komfortową, wyprostowana pozycję. Długość szelek można wyregulować tak, aby jak najlepiej przystosować je do wzrostu osoby chodzącej z dzieckiem.

Szelki posiadają także regulację w pasie, dzięki czemu można optymalnie scalić ich szerokość dla komfortu chodzącego w nich dziecka. Szelki są bardzo proste i komfortowe w użyciu, nie krępują ruchów dziecka.

Mocowania w kroku i w pasie uniemożliwiają wysunięciu się dziecka z szelek. To genialna pomoc dla dziecka w stawianiu pierwszych kroków. Szelki są bardzo proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka, a także pomagają mu utrzymać równowagę....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.