Menu

Pudełko antykradzieżowe na kluczyki samochodowe

Cechy produktu

 • Producent Braders 

Opis

Pudełko antykradzieżowe na klucze samochodowe blokujące fale radiowe / klatka Faradaya

Ta czarna wytworna skrzynka to antykradzieżowe pudełko zabezpieczające kluczyki samochodowe typu Keyless, Kessy, Smart Key itp. W konkretnym pudełku umieścisz klucze do auta.

postępowe auta otwierają się po zbliżeniu do nich klucza i pozwalają się odpalić przyciskiem na desce rozdzielczej. Klucz komunikuje się z autem poprzez fale radiowe. Dlatego tak ważne jest, aby zablokować ich działanie i uniemożliwić uruchomienie samochodu osobom nieupoważnionym.

Złodziej działa w szczególnie sprytny sposób: wychwytuje sygnał klucza, który np. Wisi na haczyku w domu i przekazuje go do zamka w samochodzie. W ten sposób drzwi otwierają się, a silnik zaczyna pracować.

Po umieszczeniu kluczyków od samochodu pudełku antykradzieżowym i zamknięciu pokrywy dochodzi do całkowitej blokady sygnału i fal radiowych emitowanych z klucza, dzięki temu nie przedostają się one na zewnątrz. Nie tworzyją w związku z tym możliwości ich przechwycenia poprzez złodzieja i odjechania Waszym autem.

Ten funkcjonalny pojemnik na klucze, wytwarza tzw. Klatkę Faradaya, a to wszystko dzięki wyposażeniu go od wewnątrz w ochronny materiał ekranujący. Z zewnątrz etui pokryte jest wysokiej jakości skórą organiczną zamykane na jedną klamrę.

Specyfikacja:

 • rozmiar zewnętrzny 16 cm x 12 cm x 9,5 cm
 • wymiar wewnętrzny 14,6 cm x 10,5 cm x 7,5 cm
 • Kolor: czarny
 • Sposób zamknięcia: na jedną klamrę
 • Materiał: drewno + siatka faradaya+ skóra PU
 • Przeznaczenie:

  - klucz, kluczyk, klucze i kluczyki samochodowe,

  - pilot / piloty,

  - karta / karty

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.