Menu

Szkło hartowane WHITESTONE DG do Samsung Galaxy S10 Plus + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Cechy produktu

  • Producent WHITESTONE DG 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

komplet naprawczy. Do przeprowadzenia cyklu instalacyjnego konieczna jest lampa UV.

Szukasz wspaniałego rozwiązania do zabezpieczenia wykrzywionego ekranu bez uszczerbku na jakości wyświetlanego obrazu czy responsywności dotyku?

Jeśli tak, to firma WhiteStone z Korei spełnia wszystkie te wymogi.

ma 20-letnie doświadczenie w obróbce szkieł, co pozwoliło i przełożyło się na wprowadzenie innowacji w zakresie ochrony ekranów wykrzywionych. Te ultra lekkie i wysoce odporne szkło hartowane producenta WhiteStone wykorzystuje pomysłową metodę instalacji, polegającą na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

Dome Glass ma twardość powierzchni (stopień niepodatności) 9H, dlatego jest stanowczo wytrzymałe na zarysowania choćby podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). W dodatku, pokryte jest specjalną warstwą oleofobową, która zmniejsza liczba odcisków palców albo innych skażeń.

Dome Glass to zdecydowanie najkorzystniejszy produkt broniący ekran wraz zakrzywieniem dostępny na światowym rynku, w pełni klarowny i wysoce czuły na dotyk.

sprawdź jak zamontować: https://www.youtube.com/watch?v=9raAwiw8xrE&feature=youtu.be

* Nie zalecamy wykorzystywania szkła 3D bez żadnej pokrywy.
** Szkło Dome Glass Case Friendly kompatybilne jest z większością obudów przystępną na rynku.
*** Montaż został uproszczony do maksimum, trzeba jednak pamiętać by przed zamontowaniem przeczytać instrukcję i obejrzeć film instruktażowy oraz użyć się do wszystkich kroków wyszczególnionych poprzez producenta, tylko w ten sposób uzyskasz 100% satysfakcji.
**** Szkło po demontażu nie pozostawia jakiegokolwiek śladu na ekranie.
***** Wyższa cena od innych naszych szkieł to efekt ogromnej przewagi technologicznej nad nimi. Nie jest to spowodowane wyższą niepodatnością szkła, zatem szkło pod wpływem upadku lub nacisku ma prawo pękać/kruszyć się jak każde inne broniąc równocześnie ekran.

cechy artykułu:
- 100% Oryginalny
- Szkło hartowane o grubości 0,3 mm
- wytrzymałośc aż 9H
- Nie wpływające na czułość dotyku
- zaopatrzone w nano powłokę oporną na tłuszcz i odciski palców
- Wyprofilowane krawędzie 2,5D
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

zestaw posiada:
1 x Szkło WhiteStone DomeGlass
1 x Narzędzia do instalacji (bez lampy UV)Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.