Menu

Krosno - Komplet 6 szklanek do napojów Splendour 400ml

Cechy produktu

  • Producent Krosno 
  • Ilość sztuk
  • Pojemność 480 ml

Opis

niebanalny designSzklanki do napojów powinny znamionować się korzystnej jakości szkłem, a także przyciągającą wzrok formą. Ten zestaw bezspornie uwydatnia się tymi dwoma cechami. Szklanki wykonane są ze szkła sodowego, charakteryzują się wysoką transparentnością i posiadają ciekawy design.

zestaw nadzwyczajnie spełni oczekiwania do serwowania zimnych napojów. Komplet można używać na co dzień, lecz także podczas nieszablonowych okazji, oraz podczas biznesowych spotkań. Na uwagę zasługuje ich forma. Połączenie klasyki z nowoczesnością jest niezwykle trafione.

Ozdoba do kuchni i jadalniSzklanki do napojów, to głównie ergonomiczne akcesoria z których korzysta się na co dzień. Ten pakiet posiada także niezwykle reprezentatywną formę, dzięki temu można go wykorzystać do ozdobienia szklanej witryny w jadalni.

pakiet będzie także zwracać na siebie uwagę jeżeli postawi się go na półce w kuchni. Szklanki posiadają nad wyraz nowoczesny kształt. Są wysokie, posiadają szeroką podstawę, a także zwężającą się ku górze. Można w nich serwować wodę, soki, drinki i zimne napoje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.