Menu

WMF - "Mały Książe" Zestaw obiadowy dla dzieci

Cechy produktu
  • Producent WMF 
Opis

niedużo kto wie, ale ma on już ponad 60-lat! znikomy Książe Antoine'a de Saint-Exupery'ego, bo o nim przecież mowa, od dawna należy do klasyki światowej literatury. Coraz to bardziej jest w dodatku popularny wśród kolejnych pokoleń na całym świecie.Sześcioczęściowy komplet gromadzi 4-elementowy komplet sztućców, talerz i miseczkę.właściwości:rozmiary: widelec 16,5 cm, nóż 18,5 cm, łyżka 16,5 cm, łyżeczka 13 cm, miseczka wys.

6 cm, talerz śr. 13,8 cm.Możliwość mycia w zmywarceSztućce produkowane z tworzywa Cromargan® opornego na zniszczeniaZaprojektowane przy współpracy z ©Disney.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki WMF w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.