Menu

BoogieBoard Jot 8.5 eWriter z okładką (pomarańczowy)

Cechy produktu

  • Producent BoogieBoard 

Opis

Boogie Board 8.5 jest elektroniczną alternatywą dla notatników, szkicowników, kartek samoprzylepnych i tablic do pisania. Tablet LCD Boogie Board jest tak cienki i lekki, iż możesz go użyć prawie wszędzie.

Zabierz go ze sobą, jeden zostaw w biurze albo zamontuj na lodówce (magnesy są sprzedawane oddzielnie). Nowy, niesamowity kontrast pisania pozwala aplikacji Jot App skanować i oddzielać twoje pismo od powierzchni tabletu.

Aplikacja tworzy na twoim smartfonie biało- czarny plik, który możesz edytować, zapisać, a choćby udostępniać. Aplikacja automatycznie namierza obrys tabletu, lecz możesz także zrobić to przy pomocy trybu manualnego.

Zapisane pliki mogą być przystępne tam gdzie chcesz. Wykasuj ekran za pomocą jednego przycisku. Zaimplementowana bateria zagwarantuje ponad 50.000 cykli kasowania. Obudowa wytworzona jest z szczególnie wytrzymałego, nietoksycznego plastiku.

niepodatny na zarysowania ekran LCD, wyprodukowano w opatentowanej technologii Reflex Technology. Możesz pisać i rysować znajdującym się w pakiecie rysikiem teleskopowym albo prawie każdym innym narzędziem. Możesz używać nawet palca!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.