Menu

Tablet graficzny WACOM Intuos S Pen & Bluetooth Pistacjowy CTL-4100WL-E

Cechy produktu
  • Producent WACOM 
Opis

Tablet Wacom Intuos jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają rysować, malować albo edytować fotografie na komputerach Mac albo PC. Urzeczywistnij swoje najśmielsze pomysły dzięki lekkiemu, ultraprecyzyjnemu pisakowi i dwóm bezpłatnym, specyficznym aplikacjom kreatywnym *.

Wacom Intuos ma wszystko, czego Ci potrzeba, żeby uzyskać cyfrową kreatywność, z darmowym oprogramowaniem do pobrania, szkoleniami online, szybką konfiguracją i łatwością obsługi, dzięki czemu będziesz projektować w mgnieniu oka.

Czułe na nacisk pióro 4k zapewnia precyzyjne i zaawansowane działanie pióra oraz realistyczne wrażenia z pisania piórem na papierze.Korzyści:Płaska i kompaktowa obudowa - kompaktowy Smartpad do skrupulatnego rysowania, malowania i edycji obrazuKreatywność bez przeszkód: 4 konfigurowalne przyciski ExpressKeys, użyteczna budowa i 4096 czułości na nacisk zapewniają przyspieszony przepływ pracy i kontrolę - dla osób leworęcznych i praworęcznychBezpłatne oprogramowanie do pobrania po rejestracji towaru i szkolenie online.

Wybierz 2 z 3 programów: Corel Painter Essentials 6,Clip Studio Paint Pro lub Corel AfterShot 3Inspiracja jest wszędzie - dzięki płaskiej, ultralekkiej konstrukcji, wytrzymałej, skrupulatnej półce na piórkaCzułość nacisku piórka 4KPiórko bez baterii z technologią EMR (rezonansu elektromagnetycznego)Do trzech darmowych aplikacji do pobrania po zarejestrowaniu produktuPołączenie Bluetooth 4.2Potężne piórkoCiesz się całkowicie naturalnym rysunkiem.

Dzięki poręcznej konstrukcji, czułości na nacisk 4k, niskiej wysokości odczytu 7 mm, wysokiej liniowości i wyważonej wadze pióro gwarantuje zarówno precyzję, jak i kontrolę. Dostosuj pióro przy pomocy dwóch przełączników piórkowych i trzech dodatkowych wskazówek,zespolić swój indywidualny sposób pracy.Sprytny, kompaktowy i stylowyTwój Wacom Intuos jest wszędzie w domu.

Weź ze sobą super-smukły, ultralekki i trwały tablet piórkowy i pracuj, gdzie chcesz. Wyposażony w szeroki obszar aktywny i zintegrowaną półkę na pióra, masz więcej miejsca na biurku i więcej miejsca na kreatywność.Gotowe, start, projektWacom Intuos jest zawsze gotowy na Ciebie.

Po prostu podłącz tablet piórkowy do komputera Mac lub PC poprzez USB lub Bluetooth, zainstaluj oprogramowanie sterownika, zakończ prostą rejestrację i gotowe. Dzięki szkoleniom online i bezpłatnemu oprogramowaniu do pobrania będziesz projektować w mgnieniu oka.Corel Painter Essentials 6Daj się ponieść artyście dzięki szerokiej gamie stylów malowania, wielokrotnie nagradzanym pędzlom do naturalnych mediów i efektom fotograficznym.

Wykorzystaj w pełni swój tablet piórkowy i stwórz autentyczny, ręcznie malowany wygląd - za każdym razem.Clip Studio Paint ProNaturalne pociągnięcia pędzlem, szybkie kolorowanie, nieograniczone niuanse odcieni i szablony figur 3D.

To oprogramowanie ma wszystko, czego potrzebuje początkujący artysta komiksowy albo miłośnik mangi, żeby ożywić swoje pomysły.Clip Studio Paint Pro to dwuletnia licencja na ograniczone użytkowanie oprogramowania z opcją uaktualnienia do nieograniczonej wersji po obniżonej cenie albo kontynuowania stosowania go jako wersji Clip Studio Paint Debut po upływie 2 lat.Corel AfterShot 3Zamień swoją pasję do fotografii w niezapomniane wspomnienia dzięki konkretnym narzędziom do edycji i ustawieniom, a także zmień każde dobre zdjęcie w wspaniałe.Pracuj i ucz się zdalnieWacom wyposażył już dużo szkół, uniwersytetów i freelancerów w odpowiednią technologię, by ich klasy, sale wykładowe i miejsca pracy były cyfrowe.Obejmuje to rozwiązania do zdalnego nauczania, współpracy w wirtualnych klasach, wirtualnych zespołach i videokonferencjach.

Odkryj, jak łatwe i intuicyjne jest używanie produktów Wacom do nauczania w domu, e-learningu i domowego biura.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.