Menu

Wacom Cintiq Pro 16

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Wacom Cintiq Pro 16 – tablet ekranowy do mistrzowskich zastosowań graficznych, piórko Pro Pen 2, rozdzielczość UHD

Cintiq Pro to rodzina tabletów piórkowych z zaimplementowanym, graficznym wyświetlaczem. To genialne rozwiązanie dla projektantów, grafików, animatorów, inżynierów - osób, które zajmują się różnorodnymi dyscyplinami kreacji graficznej.

Wacom Cintiq Pro 16 korzysta z najnowszych i najlepszych rozwiązań, takich jak pióro Wacom Pro Pen 2 oraz rewelacyjnej jakości matryca ekranu z bezprecedensową rozdzielczością: 4K (3840 x 2160px) i idealną skrupulatnością wyświetlania odcieni (94% palety Adobe® RGB). Wyświetlacz można kalibrować przy pomocy narzędzia Color Manager (przystępnego opcjonalnie), jego powierzchnia wytwarzana jest z trawionego szkła i pokryta powłoką przeciwodblaskową zapewniającą duży komfort pracy.

staranne piórko najnowszej generacji - Wacom Pro Pen 2 jest najbardziej czułym, najdokładniejszym i najszczególniej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało wytwarzane. Dzięki dokładnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu gwarantującemu optymalne nachylenie, piórko jest szczególnie skrupulatne i komfortowe w obsłudze. Do jego działania nie jest niezbędna bateria ani ładowanie.

Kluczowe atuty i funkcje:

  • Szerokogamutowy panel z możliwością kalibracji sprzętowej
  • staranne piórko Wacom Pro Pen 2 z ponad 8000 stopniami czułości na nacisk
  • Opcjonalnie zdalny pilot ExpressKey®, który można umieścić w dowolnym miejscu (albo np. Trzymać w dłoni) i zapewnia natychmiastowy dostęp do niestandardowych skrótów i kontroli na ekranie.
  • Współpraca z komputerami Mac i z systemem Windows.

UWAGA!

Najważniejszym wymaganiem sprzętowym, któremu musi sprostać komputer, aby podłączony do niego tablet Wacom Cintiq Pro działał należycie i wyświetlał obraz na swoim ekranie jest obsługa DisplayPort Alternate Mode („Alt Mode”) na porcie USB rodzaju C. O obsłudze tego trybu świadczy głównie logo: umieszczone obok złącza USB-C, a także adekwatna adnotacja w specyfikacji technicznej komputera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.