Menu

Wacom Cintiq Pro 24 Touch

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Wacom Cintiq Pro 24 – tablet ekranowy do profesjonalnych zastosowań graficznych, piórko Pro Pen 2, rozdzielczość 4K, pilot ExpressKey, z funkcją dotyku.

Cintiq Pro to rodzina tabletów piórkowych z wbudowanym, graficznym wyświetlaczem. To rewelacyjne rozwiązanie dla projektantów, grafików, animatorów, inżynierów - osób, które zajmują się różnorodnymi dyscyplinami stylizacji graficznej.

Wacom Cintiq Pro 24 korzysta z najnowszych i najlepszych rozwiązań, takich jak pióro Wacom Pro Pen 2 oraz nadzwyczajnej jakości matryca ekranu z przełomową rozdzielczością: 4K (3840 x 2160px) i nieprzeciętną precyzyjnością wyświetlania kolorów (94% palety Adobe® RGB). Ekran można kalibrować przy pomocy narzędzia Color Manager (dostępnego opcjonalnie), jego powierzchnia wyprodukowana jest z trawionego szkła i pokryta powłoką przeciwodblaskową zapewniającą wielki komfort pracy.

Możliwość pracy bez komputera

Istnieje możliwość przekształcenia Cintiq Pro 24 w pełnowartościowy komputer. Wacom Cintiq Pro Engine wpina się po prostu do tabletu i całość kreuje jedną kompaktową bryłę. W zależności od konfiguracji, jednostka centralna może posiadać procesor Intel® Xeon® E3-1505M V6 (do 4 GHz) albo Intel® Core™ i5-7300HQ (do 3,5 GHz) z kartą graficzną NVIDIA® Quadro® P3200M 6 GB GDDR5 RAM, z jednym albo dwoma modułami RAM 16 GB i dyskiem SSD o pojemności 256GB lub 512GB.

skrupulatne piórko najnowszej generacji - Wacom Pro Pen 2 jest najszczególniej czułym, najdokładniejszym i najmocniej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało wytwarzane. Dzięki skrupulatnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu stosowne nachylenie, piórko jest bardzo precyzyjne i komfortowe w obsłudze. Do jego działania nie jest niezbędna bateria ani ładowanie.

Kluczowe mocne strony i funkcje:

  • Szerokogamutowy panel z możliwością kalibracji sprzętowej
  • staranne piórko Wacom Pro Pen 2 z ponad 8000 stopniami czułości na nacisk
  • Pilot ExpressKey®, który można umieścić w dowolnym miejscu (lub np. Trzymać w rąk) i zapewnia natychmiastowy dostęp do niestandardowych skrótów i kontroli na ekranie.
  • Współpraca z komputerami Mac i z systemem Windows.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.