Menu

Wacom Cintiq Pro 24

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Wacom Cintiq Pro 24 – tablet ekranowy do fachowych zastosowań graficznych, piórko Pro Pen 2, rozdzielczość 4K, pilot ExpressKey.

Cintiq Pro to rodzina tabletów piórkowych z zaimplementowanym, graficznym wyświetlaczem. To wyśmienite rozwiązanie dla projektantów, grafików, animatorów, inżynierów - osób, które zajmują się zróżnicowanymi dyscyplinami stylizacji graficznej.

Wacom Cintiq Pro 24 korzysta z najnowszych i najkorzystniejszych rozwiązań, takich jak pióro Wacom Pro Pen 2, a także znakomitej jakości matryca ekranu z bezprecedensową rozdzielczością: 4K (3840 x 2160px) i genialną precyzyjnością wyświetlania barw (94% palety Adobe® RGB). Wyświetlacz można kalibrować za pomocą narzędzia Color Manager (przystępnego opcjonalnie), jego powierzchnia tworzona jest z trawionego szkła i pokryta warstwą przeciwodblaskową gwarantującą obszerny komfort pracy.

Możliwość pracy bez komputera

Istnieje możliwość przekształcenia Cintiq Pro 24 w pełnowartościowy komputer. Wacom Cintiq Pro Engine wpina się po prostu do tabletu i całość buduje jedną kompaktową bryłę. W zależności od konfiguracji, jednostka centralna może posiadać procesor Intel® Xeon® E3-1505M V6 (do 4 GHz) albo Intel® Core™ i5-7300HQ (do 3,5 GHz) z kartą graficzną NVIDIA® Quadro® P3200M 6 GB GDDR5 RAM, z jednym lub dwoma modułami RAM 16 GB i dyskiem SSD o objętości 256GB lub 512GB.

precyzyjne piórko najnowszej generacji - Wacom Pro Pen 2 jest najmocniej czułym, najdokładniejszym i najistotniej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało wyprodukowane. Dzięki precyzyjnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu trafne nachylenie, piórko jest stanowczo skrupulatne i komfortowe w obsłudze. Do jego działania nie jest konieczna bateria ani ładowanie.

Kluczowe mocne strony i funkcje:

  • Szerokogamutowy panel z możliwością kalibracji sprzętowej
  • staranne piórko Wacom Pro Pen 2 z ponad 8000 poziomami czułości na nacisk
  • Pilot ExpressKey®, który można umieścić w dowolnym miejscu (lub np. Trzymać w rąk) i zagwarantuje natychmiastowy dostęp do niestandardowych skrótów i kontroli na ekranie
  • Współpraca z komputerami Mac i z systemem Windows

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.