Menu

Wacom Cintiq Pro 32

Cechy produktu

  • Producent Wacom 

Opis

Wacom Cintiq Pro 32 – tablet ekranowy do fachowych zastosowań graficznych, piórko Pro Pen 2, rozdzielczość 4K, pilot ExpressKey, z funkcją dotyku.

Cintiq Pro to rodzina tabletów piórkowych z zaimplementowanym, graficznym wyświetlaczem. To nieprzeciętne rozwiązanie dla projektantów, grafików, animatorów, inżynierów - osób, które zajmują się przeróżnymi dyscyplinami kreacji graficznej.

Wacom Cintiq Pro 32 korzysta z najnowszych i najlepszych rozwiązań, takich jak pióro Wacom Pro Pen 2 oraz idealnej jakości matryca ekranu z przełomową rozdzielczością: 4K (3840 x 2160px) i perfekcyjną dokładnością wyświetlania barw (98% palety Adobe® RGB). Ekran można kalibrować przy pomocy narzędzia Color Manager (przystępnego opcjonalnie), jego powierzchnia wytworzona jest z trawionego szkła i pokryta warstwą przeciwodblaskową zapewniającą wielki komfort pracy.

Możliwość pracy bez komputera

Istnieje możliwość przekształcenia Cintiq Pro 32 w pełnowartościowy komputer. Wacom Cintiq Pro Engine wpina się po prostu do tabletu i całość buduje jedną kompaktową bryłę. W zależności od konfiguracji, jednostka centralna może mieć procesor Intel® Xeon® E3-1505M V6 (do 4 GHz) lub Intel® Core™ i5-7300HQ (do 3,5 GHz) z kartą graficzną NVIDIA® Quadro® P3200M 6 GB GDDR5 RAM, z jednym albo dwoma modułami RAM 16 GB i dyskiem SSD o obszerności 256GB albo 512GB.

dokładne piórko najnowszej generacji - Wacom Pro Pen 2 jest najszczególniej czułym, najdokładniejszym i najszczególniej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało wytworzone. Dzięki precyzyjnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu stosowne nachylenie, piórko jest bardzo dokładne i wygodne w obsłudze. Do jego działania nie jest niezbędna bateria ani ładowanie.

Kluczowe atuty i funkcje:

  • Szerokogamutowy panel z możliwością kalibracji sprzętowej
  • skrupulatne piórko Wacom Pro Pen 2 z ponad 8000 stopniami czułości na nacisk
  • Pilot ExpressKey®, który można umieścić w dowolnym miejscu (albo np. Trzymać w dłoni) i zagwarantuje natychmiastowy dostęp do niestandardowych skrótów i kontroli na ekranie.
  • Współpraca z komputerami Mac i z systemem Windows.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.