Menu

Apple iPad Air 10.9 256GB 5G

Cechy produktu
  • Producent Apple 
Opis

nieszablonowy i wszechstronny Tak niemało do zaoferowania Poznaj najnowszy APPLE iPad Air 10.9" 5 gen., z którym możesz pracować tak, jak uwielbiasz najszczególniej - czyli prosto i szybko! innowacyjna innowacja powoduje, iż urządzenie ma więcej funkcji niż komputer i wszystko robi z urzekającą prostotą.

Dzięki nowym funkcjom i możliwościom jest bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek! Poznaj go i się przekonaj! Turboodpalanie czipem Poznaj progresywną technologię czipowania M1. Ultratechnologiczne 8-rdzeniowe CPU dba o dostarczenie Ci aż o 60% pokaźniejszej sprawności!

dzięki czemu iPad AIR staje się narzędziem kreatywnej pracy! Rysowanie, granie, tworzenie twórczości? dobór należy do Ciebie! Zagrajmy w coś! Już dzisiaj możesz grać w gry z rozbudowaną grafiką i rozwijać się twórczo, korzystając z apek w typu SketchUp.

Zaprojektuj swoje marzenia innowacyjne 8-rdzeniowe GPU daje Ci nawet 2x szybszą grafikę. Już teraz bez trudu możesz rysować i wytwarzać w Procreate, kreować modele razem z uMake i po prostu wytwarzać i generować niesamowite rzeczy.

dodatkowo - dzięki perfekcyjnej baterii wystarczającej na około cały dzień możesz robić to wszystko wszędzie i jak długo chcesz. Uśmiech, proszę! iPad zaopatrzony jest w aparat ultraszerokokątny 12 MP, który zezwala na działanie postępowej funkcji Centrum Uwagi.

Pozwala ona na rozmowy video i powoduje, iż są one naturalne. Kiedy wykonujesz ruch, aparat samoczynnie podąża za Tobą, utrzymując Cię w środku obrazu! A kiedy ktoś pojawia się w kadrze albo go opuszcza, widok adekwatnie oddala się lub przybliża.

nadzwyczajne fotografie Tylny aparat szerokokątny 12 MP wyśmienicie potrafi rejestrować kadry i wideo 4K. Dzięki procesorowi ISP w czipie M1 iPad Air ma teraz także tryb Inteligentnego HDR i Twoje fotografie wychodzą w nieprzeciętnej jakości.

błyskawicznie i wygodnie iPad AIR posiada funkcję skanowania dokumentów! starczy, że dodasz do dokumentu adnotację przy pomocy APPLE Pencil3. W dodatku - video i fotografie uchwycone iPadem AIR możesz od razu edytować na jego ekranie.

Uwaga: ołówek nie jest dostępny w pakiecie. Skorzystaj z ołówka Na iPadzie AIR możesz korzystać z APPLE Pencil - magicznego ołówka. Rysuj, notuj i rób zapiski - nawet na zdjęciach. Miej go zawsze ze sobą, bo nigdy nie wiadomo, kiedy poczujesz chęć zanotowania czegoś wyraźnego!

Uwaga: ołówek nie jest dostępny w pakiecie. Dobór należy do Ciebie Klawiatura, gładzik czy po prostu palec? Wybierz, jak chcesz korzystać ze swego iPada, pisząc notatki czy długie wiadomości. Port USB-C Już teraz możesz podłączać dyski, stacje dokujące oraz aparaty do portu USB-C, który zapewnia 2x większą szybkość przesyłu!

duże fotografie i filmy wideo skopiują się w mgnieniu oka. Postaw na dotyk nowoczesny system iPad OS proponuje specyficzne możliwości, dzięki którym iPad jest wszechstronny. Już teraz możesz sterować go tylko dotykiem.

Jest to najwygodniejszy sposób oglądania wiadomości i aplikacji! Now...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.