Menu

Apple iPad Air 10.9 64GB

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Rozdzielczość 2360 x 1640 px
  • Pamięć wewnętrzna 64 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx
Opis

Wszystko, co na nim czytasz, oglądasz i budujesz wciąga bez reszty. Pomiędzy innymi dlatego, iż iPad Air ma wyświetlacz Liquid Retina 10,9 cala z zaawanso­wanymi technikami, takimi jak True Tone, pokaźna gama barw P3 czy powłoka antyodblaskowa.

iPad Air ma teraz bezprecedensowy czip M1. Jego 8-rdzeniowe CPU zapewnia nawet o 60 procent pokaźniejszą sprawność w porównaniu z poprzednią generacją, zmieniając iPada Air w potężne narzędzie do kreatywnej pracy i fantastyczną mobilną konsolę do gier.

Możesz więc płynnie przełączać się pomiędzy zaawanso­wanymi apkami, grać w gry z rozbudowaną grafiką i rozwijać się twórczo, korzystając z apek w rodzaju SketchUp. Fenomenalne 8-rdzeniowe GPU proponuje nawet 2x szybszą grafikę.

Z taką bez trudu narysujesz filtr do mediów społecznościowych w Procreate, zbudujesz trójwymiarowe modele w uMake i stworzysz sporo innych niesamowitych rzeczy. A dzięki baterii wystarczającej na cały dzień możesz robić to wszystko wszędzie i jak długo zechcesz.

Zaprojektowany przez Apple 16-rdzeniowy system Neural Engine przyspiesza uczenie maszynowe. A to oznacza, iż możesz robić naprawdę niezwykłe rzeczy. Na przykład szybciej niżeli kiedykolwiek edytować zdjęcia w Adobe Lightroom kiedy np.

chcesz podrasować kolor nieba, starczy stuknąć, a apka sama inteligentnie zaznaczy właściwy obszar w kadrze. Przedni aparat ultraszerokokątny 12 MP pozwala na działanie funkcji Centrum uwagi, dzięki której videorozmowy przebiegają naturalniej, a tworzenie treści jest jeszcze fajniejsze.

Kiedy się poruszasz, aparat samoczynnie podąża za Tobą, utrzymując Cię w środku obrazu. A kiedy inni pojawiają się w kadrze lub go opuszczają, widok odpowiednio oddala się albo przybliża. Tylny aparat szerokokątny 12 MP genialnie rejestruje statyczne kadry i wideo 4K.

A dzięki solidniejszemu procesorowi ISP w czipie M1 iPad Air ma teraz także tryb Inteligentnego HDR i Twoje fotografie wychodzą jeszcze lepiej. Tylny aparat pozwala także skanować dokumenty, do których momentalnie dodasz adnotacje za pomocą Apple Pencil3.

A video i zdjęcia uchwycone iPadem Air możesz od razu edytować na jego przestronnym ekranie. Korzystaj z superszybkich sieci bezprzewodowych 5G, gdziekolwiek jesteś. Możesz pobierać pliki, grać w gry w trybie wieloosobowym, strumieniować filmy, być w kontakcie z przyjaciółmi i robić całą masę innych rzeczy.

Z niezachwianą płynnością. Do stałego kontaktu z bliskimi niezbędna jest sprawna łączność bezprzewod­owa. Gdy tylko złapiesz WiFi, technologia WiFi 6 zagwarantuje, iż połączenie będzie superszybkie. Możesz luźno korzystać z plików w chmurze, oglądać seriale z przyjaciółmi dzięki SharePlay i robić sporo innych fascynujących rzeczy.

System iPadOS 15 ma mnóstwo fantastycznych funkcji. Możesz robić prędkie notatki, dzielić się frajdą z przyjaciółmi i rodziną dzięki SharePlay albo korzystać z funkcji Tekst na żywo, aby dzwonić, wysyłać mejle i sprawdzać wskazówki dojazdu jednym stuknięciem w wyrózniony tekst na zdjęciu.Pozostałe atrybuty wyświetlaczaWyświ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.