Menu

Apple iPad Air 256GB

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Przekątna ekranu 10.5 "
  • Rozdzielczość 2224 x 1668 px
  • System operacyjny iOS 
  • Pamięć wewnętrzna 256 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx
Opis

Tablet Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight ekran na całość. Spektakularny po całości Wszystko, co na nim czytasz, oglądasz i budujesz wciąga bez reszty. Między innymi dlatego, że tablet Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight ma ekran Liquid Retina 10,9 cala z zaawanso­wanymi technikami, takimi jak True Tone, duża gama kolorów P3 czy warstwa antyodblaskowa.* *wyświetlacz ma zaokrąglone rogi.

Przyjmując, iż powierzchnia ekranu jest prostokątem, wyświetlacz iPada Air ma przekątną 10,86 cala. Faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy. Wbudowany czytnik Touch ID Tablet Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight w górny przycisk ma zastosowany czytnik Touch ID do odblokowywania urządzenia, logowania się do aplikacji i bezpiecznego płacenia odciskiem palca przy pomocy Apple Pay.

No i jest dostępny w pięciu efektownych kolorach. Frajda z szybkością M1 Tablet Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight ma teraz bezprecedensowy czip M1. Jego 8-rdzeniowe CPU zagwarantuje choćby o 60 procent pokaźniejszą skuteczność w porównaniu z poprzednią generacją, zmieniając iPada Air w konkretne narzędzie do kreatywnej pracy i fantastyczną mobilną konsolę do gier.

Możesz więc płynnie przełączać się między zaawanso­wanymi apkami, grać w gry z rozbudowaną grafiką i rozwijać się twórczo, korzystając z apek w typu SketchUp. 2x szybsza grafika Fenomenalne 8-rdzeniowe GPU w tablecie Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight oferuje nawet 2x szybszą grafikę.

Z taką bez trudu narysujesz filtr do mediów społecznościowych w Procreate, zbudujesz trójwymiarowe modele w uMake i stworzysz dużo innych niesamowitych rzeczy. A dzięki baterii wystarczającej na cały dzień możesz robić to wszystko wszędzie i jak długo zechcesz.

*Faktyczny czas pracy na baterii zależy od konfiguracji i sposobu wykorzystywania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries. Pstrykaj. Skanuj. Bądź w Centrum uwagi Przedni aparat ultraszerokokątny 12 MP zezwala na działanie funkcji Centrum uwagi, dzięki której wideorozmowy przebiegają naturalniej, a tworzenie treści jest jeszcze fajniejsze.

Kiedy się poruszasz, aparat automatycznie podąża za Tobą, utrzymując Cię w środku obrazu. A kiedy inni pojawiają się w kadrze lub go opuszczają, widok adekwatnie oddala się lub przybliża. Tylny aparat szerokokątny 12 MP idealnie rejestruje statyczne kadry i video 4K.

A dzięki potężniejszemu procesorowi ISP w czipie M1 tablet Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight ma dzisiaj także tryb Inteligentnego HDR i Twoje zdjęcia wychodzą jeszcze lepiej. Apple Pencil i Magic Keyboard.

potrzebniki na co dzień Na tablecie Apple iPad Air MM9P3FD/A Wi-Fi 256GB Starlight możesz korzystać z Apple Pencil drugiej generacji. Rysuj, notuj i rób nim zapiski na zrzutach ekranu i zdjęciach. Jest nieskomplikowany w obsłudze i gotowy do działania, kiedy tylko poczujesz wenę.Użyj etui Smart Keyboard Folio albo podłącz responsywną klawiaturę Magic Keyboard z zastosowanym gładzikiem.

Sprawdzą się nadzwyczajnie przy pisaniu szybkich...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.