Menu

Apple iPad mini 256GB 4G

Cechy produktu
  • Producent Apple 
Opis

iPad mini 8,3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey ekran na całość. Wrażenia na maksa iPad mini 8,3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey powstał,olśniewać każdym detalem. Jego ekran sięga po same krawędzie nowo zaprojektowanej obudowy i ma teraz węższe ramki, a także elegancko zaokrąglone narożniki.

ekran Liquid Retina o przekątnej 8,3 cala proponuje technikę True Tone oraz szeroką gamę kolorów P3. I ogranicza odblaski do minimum, więc w każdych warunkach tekst jest na nim wyraźny, a odcienie pełne życia.

Ogrom mocy. Rozmiar mini Nowy czip A15 Bionic powoduje, iż moc iPada mini dorównuje jego mobilności. Radzi sobie ze wszystkim – i z ogarnięciem korespondencji w Twojej skrzynce, i z edycją fotografii w Photoshopie.

Uruchamiaj progresywne aplikacje, nagrywaj, kręć, fotografuj, twórz i ożywiaj swoje projekty. Masz całkowitą swobodę, gdziekolwiek jesteś. Efektywność CPU wzrosła choćby o 40 procent, a system Apple Neural Engine nawet dwukrotnie przyspiesza samouczenie urządzeń.

Ani się obejrzysz, a cały dzień pracy, sesję studyjną i każde inne zadanie będziesz mieć za sobą. Grafika nowego iPada mini 8,3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey mini jest szybsza choćby o 80 procent, dlatego wszystko, co na nim robisz, jeszcze bardziej Cię pochłania.

Sięgnij po realistyczne pędzle, żeby namalować akwarelę, wejdź do niesamowitego świata AR i graj w bogate graficznie gry. Pobierz. Załaduj. Po drodze iPad mini 8,3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey obsługuje ultraszybkie połączenia i zyskał nowe możliwości pracy w sieci 5G, więc gdy chcesz pobierać pliki, strumieniować filmy czy rozmawiać ze znajomymi, podłączasz się do najszybszej dostępnej sieci bez­prze­wodowej – tam, gdzie akurat jesteś.

Cokolwiek chcesz zrobić, szybka łączność bezprzewod­owa to podstawa. Technologia Wi‑Fi 6 w iPadzie mini zintegruje Cię z najszybszymi dostępnymi sieciami. Ultraszerokokątna ultrafrajda Funkcja Centrum uwagi w iPadzie mini 8,3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey powoduje,videorozmowy przebiegają jeszcze bardziej naturalnie.

Kiedy się poruszasz, aparat samoczynnie podąża za Tobą, utrzymując Cię wewnątrz kadru. A kiedy inni uczestnicy dołączają do konwersacji albo ją opuszczają, widok adekwatnie oddala się lub przybliża. Aparat z obiektywem szeroko­kątnym z tyłu iPada mini ma matrycę 12 MP z funkcją Focus Pixels i przysłonę wpuszczającą więcej światła –fotografie były zawsze wyraziste i barwne.

Rejestrowane obrazy są jeszcze doskonalsze za sprawą nowego procesora ISP w czipie A15 Bionic, obsługującego Inteligentny HDR 3. Apple Pencil. Smart Folio. Niezbędniki na co dzień iPad mini 8,3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey działa dzisiaj z Apple Pencil drugiej generacji, który przyłącza się magnetycznie i ładuje bezprzewodowo, więc możesz po niego sięgnąć za każdym razem, gdy poczujesz natchnienie.

Dwukrotnym stuknięciem w obudowę Apple Pencil możesz błyskawicznie zmienić narzędzie, na przykład zakreślacz na gumkę. Apple Pancil przekształca iPada mini w mobilny szkicownik albo najwspanialszy na świecie no...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.