Menu

Apple iPad mini 8.3 6 gen. 256GB

Cechy produktu
  • Producent Apple 
Opis

solidny. I MINI. Moc iPada. Magia MINI. Tu powstają znaczne rzeczy. IPad mini powstał,oszałamiać każdym detalem. Jego wyświetlacz sięga po same krawędzie nowo zaprojektowanej obudowy i ma dzisiaj węższe ramki i elegancko zaokrąglone narożniki.

wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 8,3 cala proponuje technikę True Tone i szeroką gamę odcieni P3. I ogranicza odblaski do minimum, więc w każdych warunkach tekst jest na nim wyraźny, a odcienie pełne życia.

iPad mini jest dostępny w czterech ładnych kolorach. I ma świeże głośniki stereofoniczne do słuchania w układzie poziomym, które fantastycznie brzmią w plenerze. Ogrom mocy. Wymiar MINI. Czytnik Touch ID w górnym przycisku służy do niezwłocznego, prostego i bezpiecznego uwierzytelniania.

Odciskiem palca możesz odblokować iPada lub błyskawicznie i bezpiecznie zapłacić. Nowy czip A15 Bionic sprawia, że moc iPada mini dorównuje jego mobilności. Radzi sobie ze wszystkim – i z ogarnięciem korespondencji w Twojej skrzynce, i z edycją zdjęć w Photoshopie.

Uruchamiaj nowoczesne aplikacje, nagrywaj, kręć, fotografuj, twórz i ożywiaj swoje projekty. Masz całkowitą swobodę, gdziekolwiek jesteś. Sprawność CPU wzrosła choćby o 40 procent, a system APPLE Neural Engine choćby dwukrotnie przyspiesza samouczenie sprzętów.

Ani się obejrzysz, a cały dzień pracy, sesję studyjną i każde inne zadanie będziesz mieć za sobą. Pobierz. Załaduj. Po drodze. IPad mini obsługuje ultraszybkie połączenia, więc gdy chcesz pobierać pliki, strumieniować filmy czy rozmawiać ze znajomymi, podłączasz się do najszybszej dostępnej sieci bezprzewodowej – tam, gdzie akurat jesteś.

Cokolwiek chcesz zrobić, szybka łączność bezprzewodowa to podstawa. Technika Wi-Fi w iPadzie mini dopasuje Cię z najszybszymi przystępnymi sieciami. Ultraszerokokątna ultrafrajda. Funkcja Centrum uwagi powoduje, iż rozmowy video przebiegają jeszcze bardziej naturalnie.

Kiedy się poruszasz, aparat samoczynnie podąża za Tobą, utrzymując Cię w środku kadru. A kiedy inni uczestnicy dołączają do konwersacji lub ją opuszczają, widok odpowiednio oddala się albo przybliża. Apple Pencil.

Smart Folio. Niezbędniki na co dzień. IPad mini działa teraz z APPLE Pencil drugiej generacji, który przyłącza się magnetycznie i ładuje bezprzewodowo, więc możesz po niego sięgnąć zawsze, gdy poczujesz natchnienie.

Dwukrotnym stuknięciem w obudowę APPLE Pencil możesz prędko zmienić narzędzie, na przykład zakreślacz na gumkę. APPLE Pencil przekształca iPada mini w przenośny szkicownik lub najwspanialszy na świecie notatnik.

A Ty łatwo piszesz, rysujesz i dodajesz adnotacje. APPLE Pencil przyłącza się magnetycznie do boku iPada mini i tylko czeka, aż zechcesz po niego sięgnąć, aby na rysunku uchwycić ulotne wrażenie albo zanotować wnioski z burzy mózgów.

PadOS. Czynić cuda? Nic prostszego. IPadem mini steruje system iPadOS – jednakowo wszechstronny, jak intuicyjny. Obsługujesz go prostymi gest...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.