Menu

Apple iPad Pro 11 128GB 4G

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Rozdzielczość 2388 x 1668 px
  • Pamięć wewnętrzna 128 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx
Opis

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular 11.0" 128GB Space Grey Czip M1 iPad Pro z czipem M1 to najszybsze urządzenie tego typu. Zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać bezprecedensową sprawność i wyjątkowe technologie, takie jak zaawanso­wany procesor ISP i zunifikowana pamięć RAM w czipie.

A niesamowita energooszczędność M1, niezmiennie lekka i smukła , a także bateria na cały dzień sprawiają, że iPad Pro jest mocny, jak mobilny 5G i Wi‑Fi. Piorunująca momentalność iPad za każdym razem był wyjątkowo mobilny dzięki momentalnej łączności przez Wi‑Fi i sieć komórkową.

A ponieważ teraz obsługuje technikę 5G, możesz dopasowywać się z najszybszymi sieciami bezprze­wo­dowymi w dowolnym miejscu,swobodnie pobierać i przesyłać pliki, strumieniować filmy lub pracować zespołowo.

iPad Pro ma również najwięcej pasm ze wszelkich urządzeń tego typu, więc sieć 5G jest częściej dostępna. Podziwy na wynos ekran Liquid Retina w iPadzie Pro 11 cali jest nie tylko atrakcyjny i superprzenośny.

oferujenad wyraz innowacyjne technologie – ProMotion, True Tone, szeroką gamę kolorów P3 i ultraniski współczynnik odbicia światła – dzięki którym wszystko wygląda olśniewająco, a każda czynność jest nieprzeciętnie płynna.

Aparat ultraszerokokątny z funkcją Centrum uwagi iPad Pro ma nowy aparat ultraszerokokątny z matrycą 12 MP o 122‑stopniowym polu widzenia, który świetnie pasuje do rozmów FaceTime i obsługi nowej funkcji Centrum uwagi.

Pozwala także robić atrakcyjne selfie w Trybie portretowym. A we współpracy z aparatem TrueDepth – bezpiecznie odblokowywać iPada Pro przy pomocy Face ID. Pro aparaty Aparatem szeroko­kątnym i ultraszeroko­kątnym uchwycisz fantastyczne kadry na zdjęciach i filmach wideo.

Nakręcisz nawet profesjonalne ujęcia wielokamerowe. A dzięki mocnojszemu procesorowi ISP w czipie M1 iPad Pro ma dzisiaj także tryb Inteligentnego HDR 3. Skaner LiDAR Skaner LiDAR mierzy czas drogi powrotnej światła odbitego od obiektów.

na skutek czego powstaje mapa głębi Twojego otoczenia, dzięki której rzeczywistość powiększona dostarcza absolutnie nieszablonowych wrażeń. A we współpracy z mocnym procesorem ISP LiDAR wyostrza niedoświetlone zdjęcia i i skraca czas ich rejestracji.

potężne narzędzia dla twórców Thunderbolt to najszybszy i najistotniej wszechstronny port, jaki kiedykolwiek miał iPad. Działa z obecnie używanymi złączami USB‑C i otwiera dla iPada Pro rozległy ekosystem wysoce skutecznych akcesoriów, takich jak szybkie zewnętrzne pamięci masowe, wyświetlacze i stacje dokujące.

Możesz więc śmiało przesyłać olbrzymie pliki, a nawet korzystać z wyświetlacza Pro Display XDR w pełnej rozdzielczości 6K. IPadOS. Niezachwiana płynność iPadOS powstał na tym samym solidnym fundamencie co iOS,proponuje niepowtarzalne rozwiązania tworzone pod kątem specyficznych funkcji iPada.

Niezależnie od tego, jak go używasz – przy użyciu dotyku, rysika, klawiatury czy gładzika. A w systemie iPadOS 14 możesz zrobić jeszcze więcej. Choćby kopiow...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.