Menu

Apple iPad Pro 11 128GB

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Rozdzielczość 2388 x 1668 px
  • Pamięć wewnętrzna 128 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx
Opis

Twój następny komputer nie musi być komputerem. Może być magiczną taflą szkła. Może być szybszy niż większość laptopów PC. Może mieć mistrzowskie aparaty, które potrafią wzbogacać rzeczywistość. A do jego obsługi możesz używać gestów, rysika, klawiatury, a choćby gładzika.

wystarczy, że Twoim następnym komputerem będzie nowy iPad Pro. Chcesz znaleźć bardziej innowacyjny mobilny ekran? Powodzenia. Sięgający krawędzi wyświetlacz Liquid Retina robi niesamowite wrażenie.

Dzieje się tak, bo do wyświetlania niesamowitych obrazów wykorzystuje szereg innowacyjnych technice – od True Tone po ProMotion – i zagwarantuje najkorzystniejsze w branży odwzorowanie barw. Wszystko wygląda na nim zachwycająco, a każda czynność jest rewelacyjnie płynna.

I to właśnie połączenie tych cech daje w sumie najszczególniej innowacyjny mobilny wyświetlacz na świecie. Aparatom iPada warto się przyjrzeć. Głębiej. IPad to synonim funkcjonalności. W każdej wersji proponuje zaawansowane aparaty, obszerny wyświetlacz, zawrotną prędkość działania i wysoce precyzyjne czujniki.

Aparatem szerokokątnym i nowym ultraszerokokątnym uchwycisz fantastyczne kadry, robiąc fotografie i kręcąc filmy. A jeśli chodzi o dźwięk, do dyspozycji masz mikrofony studyjnej jakości i cztery idealne głośniki.

Z takim sprzętem wszystko jest możliwe – choćby ustawienie kilku iPadów na statywie, żeby nakręcić profesjonalne wielokamerowe ujęcie. Nowy aparat ultraszerokokątny 10 MP Obiektyw szerokokątny 12 MP Skaner LiDAR technologia LiDAR (Light Detection and Ranging) inteligentnie mierzy odległość, sprawdzając czas, w jakim światło dociera do obiektu, odbija się i wraca do skanera.

Eksperci NASA wykorzystują to niezwykle progresywne rozwiązanie, przygotowując kolejną wyprawę na Marsa. A nam udało się zaadaptować je do lekkiej i smukłej konstrukcji iPada Pro. Specjalny skaner LiDAR mierzy czas przelotu światła odbijanego od powierzchni na dystansie nawet pięciu metrów w pomieszczeniach i w plenerze.

Działa z dokładnością do pojedynczych fotonów z prędkością liczoną w nanosekundach, otwierając niesamowite możliwości w świecie powiększonej rzeczywistości i nie tylko. Rozszerzona Rzeczywistość Apki AR w nowym iPadzie Pro oferują jeszcze wyższy poziom realizmu.

Wstawianie generowanego komputerowo obiektu odbywa się szybko. Realistyczna okluzja przedmiotów pozwala obiektom wirtualnym luźno poruszać się przed i za realnie istniejącymi strukturami. Ulepszona technika przechwytywania ruchu (motion capture) i okluzja osób działają staranniej aniżeli kiedykolwiek.

A to dopiero początek. Z czasem efekty pracy deweloperów będą robiły jeszcze obszerniejsze wrażenie. Z drogi, pecety. A12Z Bionic Za sprawą czipa A12Z Bionic iPad Pro proponuje efektywność, o której większość notebooków PC może tylko pomarzyć.

Wszystko robisz szybko i płynnie, od rutynowych zadań po nowoczesną obróbkę grafiki. A dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi GPU wyraźnie wzrasta skuteczność i realizm w rozbudowanych graficznie apkach i grach.

Dla zaw...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.