Menu

Apple iPad Pro 11 2TB

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Apple iPad Pro Wi-Fi
Oto najdoskonalszy iPad. Skuteczność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, ekran XDR oszałamia jakością obrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy.

Czip M1
iPad Pro z czipem M1 to najszybsze urządzenie tego typu. Zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać rewolucyjną sprawność i unikatowe technologie, takie jak zaawanso­wany procesor ISP i zunifikowana pamięć RAM w czipie. A niesamowita energooszczędność M1, niezmiennie lekka i smukła oraz bateria na cały dzień sprawiają, iż iPad Pro jest mocny, jak mobilny.

Szybsze działanie i grafika
8-rdzeniowe CPU w czipie M1 przyspiesza wszystko nawet o 50 procent. A jego bezkonkurencyjne 8-rdzeniowe GPU rozszerza efektywność grafiki nawet o 40 procent. Możesz więc tworzyć trudne modele w AR, grać w gry z obrazem jak na konsoli przy obfitej częstości klatek i robić masę innych niesamowitych rzeczy.

skrajny zakres dynamiczny debiutuje w iPadzie Pro 12,9 cala
ekran Liquid Retina XDR imponuje bogactwem realistycznych detali. Współczynnik kontrastu 1 000 000:1 sprawia,oglądanie i edytowanie i wideo HDR to czysta przyjemność, a Twoje ulubione filmy i seriale uczta dla oczu. Liquid Retina XDR ma też powalające 1000 nitów jasności utrzymywanej na całym ekranie i aż 1600 nitów jasności szczytowej., a także innowacyjne technologie, takie jak pokaźna gama odcieni P3, True Tone i ProMotion.

uznaniey na wynos
wyświetlacz Liquid Retina w iPadzie Pro 11 cali jest nie tylko przepiękny i superprzenośny. Oferujeniezwykle nowoczesne technologie ProMotion, True Tone, szeroką gamę kolorów P3 i ultraniski współczynnik odbicia światła dzięki którym wszystko wygląda olśniewająco, a każda czynność jest rewelacyjnie płynna.

Ultraszybkie połączenia
iPad zawsze był wyjątkowo mobilny dzięki bezzwłocznej łączności poprzez WiFi i sieć komórkową. A ponieważ teraz obsługuje technologię 5G, możesz bratać się z najszybszymi sieciami bezprze­wo­dowymi w dowolnym miejscu,swobodnie pobierać i przesyłać pliki, strumieniować filmy lub pracować zespołowo. IPad Pro ma także najwięcej pasm ze wszelkich sprzętów tego typu, więc sieć 5G jest częściej dostępna

WiFi 6
Cokolwiek chcesz zrobić, szybka łączność bezprzewod­owa to podstawa. Z interfejsem WiFi 6 masz gwarancję, iż gdy tylko złapiesz WiFi, to najszybsze, jakie jest.

Aparat ultraszerokokątny z funkcją Centrum uwagi
iPad Pro ma nowy aparat ultraszerokokątny z matrycą 12 MP o 122-stopniowym polu widzenia, który perfekcyjnie pasuje do rozmów FaceTime i obsługi nowej funkcji Centrum uwagi. Pozwala również robić atrakcyjne selfie w Trybie portretowym. A we współpracy z aparatem TrueDepth bezpiecznie odblokowywać iPada Pro za pomocą Face ID.

Centrum uwagi
To nowa funkcja, która wykorzystuje aparat ultraszerokokątny i technologię samouczenia, by odmienić Twoje videorozmowy. Kiedy się poruszasz, kamera sama podąża za Tobą. A gdy inne osoby dołączają do konwersacji albo ją opuszczają, widok stosownie oddala się lub przybliża. I to nie tylko w FaceTime, ale też w innych apkach do videorozmów.

Pro aparaty
Aparatem szeroko­kątnym i ultraszeroko­kątnym uchwycisz fantastyczne kadry na zdjęciach i filmach video. Nakręcisz choćby fachowe ujęcia wielokamerowe. A dzięki potężniejszemu procesorowi ISP w czipie M1 iPad Pro ma dzisiaj także tryb Inteligentnego HDR 3.

Skaner LiDAR
Skaner LiDAR mierzy czas drogi powrotnej światła odbitego od obiektów. W konsekwencji powstaje mapa głębi Twojego otoczenia, dzięki której rzeczywistość zwiększona dostarcza absolutnie wyjątkowych wrażeń. A we współpracy z konkretnym procesorem ISP LiDAR wyostrza niedoświetlone zdjęcia i oraz skraca czas ich rejestracji.

potężne narzędzia dla twórców
Thunderbolt to najszybszy i najmocniej wszechstronny port, jaki kiedykolwiek miał iPad. Działa z aktualnie użytkowanymi złączami USBC i otwiera dla iPada Pro rozległy ekosystem wysoce sprawnych akcesoriów, takich jak prędkie zewnętrzne pamięci masowe, wyświetlacze i stacje dokujące. Możesz więc śmiało przesyłać olbrzymie pliki, a choćby korzystać z wyświetlacza Pro Display XDR w pełnej rozdzielczości 6K.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.