Menu

Apple iPad Pro 12.9 256GB

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Przekątna ekranu 12.9 "
  • Rozdzielczość 2732 x 2048 px
  • Taktowanie procesora 2.2 GHz
  • System operacyjny iOS 
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Pamięć wewnętrzna 256 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx

Opis

Opis
Opis towaru
iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej aniżeli myślisz. Proponuje wyraźnie więcej mocy aniżeli większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak dłoni. A wszystkim steruje iOS, najistotniej nowoczesny mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od progresywnego komputera. Lepsze.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
Więcej mocy
od większości laptopów PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro podwyższa poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,typowo bardziej responsywny niżeli jakikolwiek inny ekran. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz znacznie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie ergonomiczne i przenośne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma teraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się nadzwyczajnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Ekran reaguje natychmiast – jednocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś efektownego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu błyskawiczny dostęp do ostatnio używanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają aktywne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, równocześnie tworząc stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz dzisiaj wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niżeli większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować nieprzystępne modele 3D albo wytwarzać złożone prezentacje oraz dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby przez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bez problemu poradzi sobie także z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i fotografie stają się coraz udoskonalone.

wydajność baterii: do 10 godzin

Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i skutecznej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi świeże życie. Świeże funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze solidniejsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej wynajdziesz swoje ulubione, a także niedawno użytkowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały są nareszcie w jednym miejscu. Te na iPadzie, w aplikacjach, w iCloud, a choćby w innych usługach, takich jak Dropbox i Box.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie świeże porządki. Możesz z łatwością i płynnie przenosić tekst, zdjęcia i pliki między aplikacjami w obrębie całego ekranu, używając jednego palca.

wyświetlacz przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A choćby pamięta kombinacje tych, które były już wykorzystywane równocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości zostały przeprojektowane, a kiedy używasz dwóch apek równocześnie, obie pozostają intensywne w Split View i Slide Over.

Apki, m oc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to sprawne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek stworzonych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi‑Touch i solidnego czipa wszystko, co najistotniej uwielbiasz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

Mniej niżeli pół kilo wagi. Cała masa możliwości.

i Pad Pro zdumiewa produktywnością, a jego zaawansowany ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, ergonomicznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.

10,5 cala
6,1 mm grubości
469 gramów
12,9 cala
6,9 mm grubości
677 gramów

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced (przystępne w wbranych modelach opcjonalnie) możesz szybciej surfować w sieci, streamować wideo i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca. A z wbudowaną kartą Apple SIM zjednoczysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach.

Wi-Fi do 866 Mb/s
Obsługuje 25 pasm LTE
Do 450 Mb/s w sieci 4G LTE
Aparaty

iPad Pro ma te same wyśmienite aparaty, co iPhone 7. Nowoczesna stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 powodują,zdjęcia i filmy wychodzą nieprzeciętnie nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie barw każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.

Aparat 12 M P
Aparat FaceTime HD 7 MP
Touch ID

przy pomocy progresywnego czytnika linii papilarnych ekspresowo odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje tajne dane w aplikacjach.

2 x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją
Smart Keyboard

Kiedy Ci potrzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard – dostępną dla iPada Pro w wersjach 10,5 oraz 12,9 cala. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie równie proste, jak przenośne.

10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

Zacznij tu. Skończ tam.

Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, wideo i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A nawet szybko i bezprzewodowo przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami przy pomocy AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko nadzwyczajnie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej aniżeli myślisz. Proponuje pokaźnie więcej mocy niż większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak dłoni. A wszystkim steruje iOS, najszczególniej innowacyjny przenośny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od progresywnego komputera. Udoskonalone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro unosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,typowo bardziej responsywny aniżeli jakikolwiek inny wyświetlacz. Niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent pokaźniejszy niż w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie poręczne i przenośne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma teraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się świetnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Wyświetlacz reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś spektakularnego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu momentalny dostęp do ostatnio wykorzystywanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niż większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować nieprzystępne modele 3D albo kreować złożone prezentacje oraz dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz wideo 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bezproblemowo poradzi sobie także z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz ulepszone.

efektywność baterii: do 10 godzin

Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi świeże życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze mocnojsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej wyszukasz swoje ulubione, a także niedawno użytkowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości lub przełączania się pomiędzy apl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.