Menu

Apple iPad Pro 12.9 512GB 4G

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Przekątna ekranu 12.9 "
  • Rozdzielczość 2732 x 2048 px
  • System operacyjny iOS 
  • Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx
Opis
Opis
Opis artykułu
iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje widocznie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Wyświetlacz Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak dłoni. A wszystkim steruje iOS, najmocniej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od progresywnego komputera. Udoskonalone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości laptopów PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był niedościgniony. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,typowo bardziej responsywny aniżeli jakikolwiek inny ekran. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent obszerniejszy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz znacznie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie ergonomiczne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma teraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się genialnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Wyświetlacz reaguje natychmiast – równocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś spektakularnego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu niezwłoczny dostęp do ostatnio używanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają dynamiczne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, równocześnie stwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować trudne modele 3D albo kreować złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet przez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz wideo 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bezproblemowo poradzi sobie też z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i fotografie stają się coraz lepsze.

skuteczność baterii: do 10 godzin

Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Świeże funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze mocnojsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej odnajdziesz swoje ulubione i niedawno stosowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości lub przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały są nareszcie w jednym miejscu. Te na iPadzie, w aplikacjach, w iCloud, a choćby w innych usługach, takich jak Dropbox i Box.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Możesz prosto i płynnie przenosić tekst, zdjęcia i pliki między aplikacjami w obrębie całego ekranu, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kompozycje tych, które były już użytkowane równocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości zostały przeprojektowane, a kiedy używasz dwóch apek jednocześnie, obie pozostają dynamiczne w Split View i Slide Over.

Apki, m oc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to skuteczne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wytworzonych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi‑Touch i mocnego czipa wszystko, co najistotniej uwielbiasz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

Mniej niż pół kilo wagi. Cała masa możliwości.

i Pad Pro zdumiewa produktywnością, a jego nowoczesny wyświetlacz, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, poręcznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.

10,5 cala
6,1 mm grubości
469 gramów
12,9 cala
6,9 mm grubości
677 gramów

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced (przystępne w wbranych modelach opcjonalnie) możesz szybciej surfować w sieci, streamować video i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca. A z zaimplementowaną kartą Apple SIM skonsolidujesz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach.

Wi-Fi do 866 Mb/s
Obsługuje 25 pasm LTE
Do 450 Mb/s w sieci 4G LTE
Aparaty

iPad Pro ma te same wyśmienite aparaty, co iPhone 7. Nowoczesna stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 sprawiają,fotografie i filmy wychodzą doskonale choćby w mroku. A dzięki szerszej gamie barw każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.

Aparat 12 M P
Aparat FaceTime HD 7 MP
Touch ID

przy pomocy zaawansowanego czytnika linii papilarnych szybko odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje poufne informacje w aplikacjach.

2 x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją
Smart Keyboard

Kiedy Ci potrzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard – dostępną dla iPada Pro w wersjach 10,5, a także 12,9 cala. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie jednakowo proste, jak przenośne.

10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

Zacznij tu. Skończ tam.

Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, video i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A nawet szybko i bezprzewodowo przesyłać pliki między urządzeniami za pomocą AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko genialnie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje wyraźnie więcej mocy niżeli większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Wyświetlacz Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od progresywnego komputera. Lepsze.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości laptopów PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był niedościgniony. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro wznosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,z reguły bardziej responsywny niż jakikolwiek inny ekran. Niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent obszerniejszy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz znacznie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie użyteczne i przenośne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma dzisiaj częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy video prezentują się doskonale, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Wyświetlacz reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś ładnego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu błyskawiczny dostęp do ostatnio stosowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie tworząc stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz dzisiaj wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niżeli większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować niełatwe modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje, a także dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet poprzez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bezproblemowo poradzi sobie też z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

produktywność baterii: do 10 godzin

Bateria starczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze mocnojsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej odnajdziesz swoje ulubione, a także niedawno wykorzystywane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy apl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.