Menu

Apple iPad Pro Wi-Fi 128GB

Cechy produktu
  • Producent Apple 
Opis

Tablet Apple iPad Pro 128GB Wi-Fi - Space Grey Najdoskonalszy iPad Oto najdoskonalszy tablet Apple iPad Pro 128GB - Space Grey. Produktywność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, ekran XDR zniewala jakością obrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną szybkością.

Zapnij pasy. Moc do potęgi Czip M1. Tablet Apple iPad Pro 128GB - Space Grey z czipem M1 to najszybsze urządzenie tego typu. Zaprojektowane, żeby maksymalnie wykorzystać rewolucyjną sprawność i wyjątkowe technologie, takie jak zaawanso­wany procesor ISP i zunifikowana pamięć RAM w czipie.

A niesamowita energooszczędność M1, niezmiennie lekka i smukła oraz bateria na cały dzień powodują, że iPad Pro jest mocny, jak mobilny. Szybsze działanie i grafika Tablet Apple iPad Pro ma 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 przyspiesza wszystko nawet o 50 procent.

A jego bezkonkurencyjne 8-rdzeniowe GPU zwiększa skuteczność grafiki choćby o 40 procent. Możesz więc wytwarzać niełatwe modele w AR, grać w gry z obrazem jak na konsoli przy znacznej częstości klatek i robić masę innych niesamowitych rzeczy.

Diody mini-LED olśniewającą jasność ekranu osiągnęliśmy, rozmieszczając diody LED w całej jego tylnej części. By zmieścić je w niesamowicie smukłej konstrukcji iPada Pro, zastosowaliśmy specjalnie zaprojektowane diody mini-LED, 120‑krotnie mniejsze od poprzedniej generacji.

A niestandardowe filtry optyczne i dyfuzory skuteczniej mieszają światło, dzięki czemu ekran nadaje się do pokrywy, która ma zaledwie 6,4 mm grubości. Strefy miejscowego przyciemniania Ponad 10 000 diod mini-LED formuje przeszło 2500 stref miejscowego przyciemniania.

W zależności od wyświetlanych treści jasność każdej ze stref może być dokładnie dostosowywana, aż osiągnie zdumiewający współczynnik kontrastu 1 000 000:1. Dlatego choćby usiane tysiącami mikroskopijnych odblasków obrazy HDR – roziskrzone galaktyki i eksplozje w filmach akcji – wyglądają bardziej realistycznie niż kiedykolwiek.

uznaniey na wynos ekran Liquid Retina w tablecie Apple iPad Pro 128GB jest nie tylko piękny i superprzenośny. Proponujenad wyraz progresywne technologie2 – ProMotion, True Tone, szeroką gamę kolorów P3 i ultraniski współczynnik odbicia światła – dzięki którym wszystko wygląda zniewalająco, a każda czynność jest genialnie płynna.

Ultraszybkie połączenia iPad za każdym razem był wyjątkowo przenośny dzięki błyskawicznej łączności przez Wi‑Fi i sieć komórkową. A ponieważ teraz obsługuje technikę 5G, możesz jednoczyć się z najszybszymi sieciami bezprze­wo­dowymi w dowolnym miejscu,luźno pobierać i przesyłać pliki, strumieniować filmy lub pracować zespołowo.

Tablet Apple iPad Pro 128GB ma także najwięcej pasm ze wszystkich sprzętów tego typu, więc sieć 5G jest częściej przystępna. Aparat ultraszerokokątny z funkcją Centrum uwagi Tablet Apple iPad Pro 128GB ma nowy aparat ultraszerokokątny z matrycą 12 MP o 122‑stopniowym polu widzenia, który nadzwyczajnie pasuje do rozmów FaceTime i obsługi now...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.