Menu

Blow BlackTab 7 3G

Cechy produktu

  • Producent Blow 
  • Rozdzielczość 1024 x 600 px
  • Pamięć wewnętrzna 16 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx

Opis

Najnowsza odsłona tabletu z linii BlackTAB V2 marki Blow - włącz się do gry, przeglądaj strony internetowe, komunikuj się ze znajomymi poprzez portale społecznościowe, czytaj e-booki, oglądaj filmy, słuchaj swojej ulubionej muzyki i niemało więcej! Zainstalowany komplet narzędzi biurowych ułatwi pracę w każdych warunkach. Kompaktowe rozmiary, nieznaczna waga oraz wbudowany akumulator to najważniejsze parametry urządzenia które pozwolą Ci go mieć za każdym razem przy sobie - w pracy, szkole, podczas podróży czy w trakcie realizowania powszednich czynności domowych.

Płynność działania
zastosowany w tablecie procesor Spreadtrum Quad-core, Cortex A7 który posiada 4 wbudowane rdzenie dzięki którym użytkownik zauważy niezwykłą prędkość i osiągi w trakcie korzystania z wymagających aplikacji i gier. System android, który jest zainstalowany na urządzeniu umożliwia szybkie działanie i daje pełny dostęp do usług świadczonych przez Google m.in. Google Play Store, Google Maps, G-mail. Bez ograniczeń można korzystać z takich aplikacji jak Youtube, Facebook, Messenger, Snapchat itp.

wydajna bateria
Bateria o pojemności 2500 mAh pozwoli na godziny pracy bez konieczności podłączania do prądu. Ułatwi to korzystanie z niego w trakcie zabawy czy wymagającej pracy w podróży w której nie ma możliwości naładowania urządzenia.

za każdym razem w zasięgu sieci
wbudowany moduł dualSIM pozwala na włożenie dwóch kart sim, a także jednoczesne korzystanie z dwóch numerów telefonu. Bez przeszkód możemy odebrać połączenie lub odpisać na wiadomość. Urządzenie świetlnie sobie radzi z obsługą sieci 3G WCDMA co umożliwia dostęp do internetu. A dzięki wbudowanemu modułowi WiFi tablet możemy złączyć z siecią bezprzewodową bez zastosowania karty sim.

zaawansowana technika Bluetooth
zastosowana w tablet funkcja Bluetooth 4.0 to wersja modnego standardu bezprzewodowej komunikacji. Jeszcze lepiej dobrana do sprzętów przenośnych, a także elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych. Zapewnia większą prędkość, stabilność i energooszczędność. Dzisiaj łączenie się z innymi urządzeniami oraz bezprzewodowy przesył informacji nie będzie stanowił problemu.

bezusterkowa nawigacja
Urządzenie zastosowany stanowczo precyzyjny moduł GPS zezwalający na bezawaryjną nawigację w zainstalowanych programach lokacyjnych. Bez problemu odnajdziesz drogę do miejsca którego zmierzasz, a lokalizator wskaże Twoją aktualną pozycję.

Obrazy, filmy i inne pliki
Tablet odczytuje sporo formatów obrazów, dźwięków, a także filmów. Pamięć wewnętrzna 16GB zezwala na przechowanie wielu plików. Asygnowany slot umożliwia instalację dopełniającej pamięci w formie karty microSD choćby do 128GB.

Niezastąpiony w każdej sytuacji
Tablet Blow PlatinumTAB pozwolą na luźną pracę czy naukę w domu. Bez najmniejszych problemów możesz prowadzić lub uczestniczyć w wideo konferencji w trakcie home office. Jest to także nieprzeciętne rozwiązanie dla uczniów i nauczycieli w trakcie sesji e-learnigowych. Nie ma potrzeby kupowania drogich komputerów czy notebooków.

progresywny design
Kompaktowy, progresywny oraz funkcjonalny to główne atrybuty charakteryzujące tablet BLOW. Cała budowa urządzenia została skrupulatnie przemyślana żeby zagarować wygodną obsługę w każdej sytuacji.

Uchwyć każdą nieszablonową chwilę
Tablet BLOW BlackTAB7 ma dwie zastosowane kamery - na przednim, a także tylnym panelu. Doskonale sprawdzą się w trakcie przeróżnego typu video konferencji czy rozmów z przyjaciółmi, a także w trakcie pracy. Wykorzystaj go także do uwiecznienia wyjątkowych momentów równocześnie w formie fotografii jak i niedługich filmików.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.