Menu

Microsoft Surface Pro 7 256GB i5 16GB

Cechy produktu
  • Producent Microsoft 
Opis

nowe urządzenie Surface Pro 7 jest zoptymalizowane pod kątem usprawnień, na których Ci zależało, przy jednoczesnym zachowaniu spójnej konstrukcji i kompatybilności, na której polegasz. Korzystaj z szybszej pracy wielozadaniowej, dłuższego działania bez podłączania do sieci i większej możliwości połączenia.

Pracuj w swym stylu. Gdziekolwiek i jakkolwiek pracujesz, ten wszechstronny i lekki laptop dopasowuje się do sposobów Twojej pracy lepiej niżeli kiedykolwiek wcześniej. Świeże urządzenie Surface Pro 7 nadąża za tempem Twojej pracy, od uruchamiania najważniejszych aplikacji wykorzystywanych w Twojej firmie po szybką i bezpieczną obsługę procesów biznesowych.

świeże urządzenie Surface Pro 7 to ultralekki i wszechstronny notebook biznesowy 2 w 1, który dopasowuje się do Twojego sposobu pracy. W sprawie cen należy skontaktować się z autoryzowanym sprzedawcą Microsoft.

Sprzedawcy pomogą jeszcze wdrożyć urządzenia Surface w Twojej firmie i zarządzać nimi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.