Menu

Overmax Qualcore 1027 3G

Cechy produktu

  • Producent Overmax 

Opis

Tablet Overmax Qualcore 1027 Tablet Overmax Qualcore 1027 3G OVERMAX Qualcore 1027 3G to najnowsze, najistotniej produktywne urządzenie wśród tabletów z serii Qualcore. Modem 3G, 4-rdzeniowy procesor, pamięć RAM 2GB, oraz wygodny wyświetlacz 10” HD IPS pozwolą Ci za każdym razem wygodnie korzystać z tabletu!

Łączność 3G zaimplementowany modem 3G zapewni Ci nie tylko łączność z siecią w każdym miejscu, lecz także umożliwi korzystanie z tabletu jak z telefonu. Odbieraj maile, ściągaj filmy, dzwoń do najbliższych, wysyłaj SMSy, prowadź videokonferencje – wszystko na jednym urządzeniu!

Dzięki zaimplementowaniu DUAL SIM, tablet może korzystać równocześnie z dwóch kart SIM. Obsługuje w dodatku jedyny bezpłatny w Polsce internet AERO2. Skuteczny procesor Czterordzeniowy procesor Quad Core 4x1,3 GHz pozwala na płynną pracę urządzenia nawet przy wielu równocześnie działających aplikacjach.

RAM 2GB Czterordzeniowemu procesorowi towarzyszy pamięć RAM 2GB DDR3. To połączenie zagwarantuje najkorzystniejszą sprawność przy najmocniej wymagających aplikacjach. 2 x zaimplementowana kamera Tablet wyposażono w dwie kamery, równocześnie z przodu do obsługi video konferencji, jak i z tyłu urządzenia do robienia wysokiej jakości fotografii, czy filmów.

wyświetlacz IPS 2 HD ekran IPS 2 daje wygodę korzystania z tabletu we wszystkich warunkach. Nieważne, czy oglądasz film czy czytasz notatki, wyświetlacz zapewni wyśmienite odwzorowanie barw i kontrast niezależnie od kąta patrzenia.

Nawigacja GPS wbudowany GPS pozwoli Ci korzystać z nawigacji na tablecie oraz wskaże Ci Twoje położenie, nawet gdy się zgubisz. Wbudowany moduł GPS umożliwia działanie wszelkich przystępnych nawigacji dostępnych na system android.

ponadto preinstalowano aplikacje Aponia, MapaMap, czy Yanosik, dzięki temu już zawsze dotrzesz do wyszczególnionego celu. Sporo możliwości w jednym urządzeniu Dzięki Google Play można pobierać za darmo tysiące aplikacji i gier.

To idealne urządzenia do słuchania muzyki albo oglądania filmów. Tablet obsługuje jeszcze polskie platformy telewizyjne i radiowe, i zestaw aplikacji biurowych i rozrywkowych. Dla jeszcze większej wygody, tablet posiada bogaty pakiet aplikacji na start: Avast Antivirus, CoiGdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG Radio, Karaoke, iHouse, Interia, Kingsoft Office, N7 Player, Nextto, Onet i Yanosik.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.