Menu

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 X200 128GB

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Galaxy Tab A8 X200 Szerszy widok bardziej rozległego świataWyświetlacz o przekątnej 10,5 i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 10,2 mm zezwala na Ci pełne zanurzenie w prezentowanych na ekranie treściach.

Odkrywaj bez kompromisów. Od epickich filmów po tutoriale związane z Twoim hobby Galaxy Tab A8 zaprasza do bardziej rozległego świata, gwarantując szerszy i ulepszony widok.Współczesna klasykaRadośnie wytworny, a zarazem popularny Galaxy Tab A8 ma aurę pełną energii i młodzieńczy wygląd.

To urządzenie o wyrafinowanym metalowym korpusie i ultrasmukłym profilu grubości jedynie 6,9 mm stanowi kolejną odsłonę znanego designu tabletów Samsung. Jego niewymuszony urok podkreślają przystępne wersje kolorystyczne: szara, srebrna i w różowym złocie.*dostępność odcieni może się różnić w zależności od kraju albo operatora.Zanurz się w dynamicznym brzmieniuCiesz się doskonalszymi wrażeniami z rozrywki.

Cztery głośniki z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos wyostrzą każdy szczegół ścieżki dźwiękowej, nadając mu unikatową czystość i głębię. Wytwarzany, by oferować immersyjność w drodze, Galaxy Tab A8 otwiera wciągający wszechświat treści, gier i aktywności, które kocha młodzież.zastosowana w Galaxy Tab A8 funkcja Rejestrator ekranu powoduje, iż nagranie lekcji online jest banalnie proste, a sam materiał rejestruje się w sposób idealnie płynny.

Co więcej, możesz bardziej angażować się w sesję, zaznaczając znaczne miejsca bezpośrednio w nagranych treściach oraz notując na nich to, co najważniejsze. Voil! teraz każdą wideolekcję możesz obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.Samsung Kids angażuje i chroni dzieciSamsung Kids proponuje dużo niebanalnych aktywności nakłaniających dzieci do nauki, jednocześnie gwarantując bezpieczne środowisko, w którym maluchy mogą odkrywać świat i pozostawać z nim w kontakcie.

A dzięki udoskonalonej kontroli rodzicielskiej możesz ustanawiać limity czasu zabawy i wybiórczy dostęp do aplikacji prosto sprawdzać wykonywane poprzez dzieci aktywności.*Treści oferowane w ramach Samsung Kids różnią się w zależności od kraju i regionu.

Rób więcej na więcej sposobówMaksymalnie wykorzystaj możliwości, jakie generuje oferowana poprzez Samsung obsługa wielu okien. Na Galaxy Tab A8 możesz podzielić wyświetlacz na pół i jednocześnie robić dwie różne rzeczy.

Prostym gestem przeciągnij i upuść dopasujesz wielkość okna do swoich potrzeb, możesz też przesyłać treści pomiędzy aplikacjami, a nawet przeciągać i upuszczać powiadomienia.Pełna ochrona Samsung KnoxPocząwszy od poziomu sprzętowego, Samsung Knox zapobiega nieupoważnionemu dostępowi do urządzenia.

W czasie rzeczywistym jądro pełniące rolę mózgu tabletu chronione jest przed naruszeniem. Ta wielowarstwowa, najnowocześniejsza platforma nieustannie analizuje kluczowe oprogramowanie i sprawdza nierozdzielność urządzenia.Kontynuuj korzystanie z aplikacji na innych urządzeniachPodejmuj aktywność precyzyjnie tam, gdzie ją przerwałeś kiedy tylko chcesz.

starczy, że będziesz zalogowany na to samo ko...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.