Menu

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 X200 64GB

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Galaxy Tab A8 X200

Szerszy widok bardziej rozległego świata
ekran o przekątnej 10,5 i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 10,2 mm zezwala na Ci pełne zanurzenie w prezentowanych na ekranie treściach. Odkrywaj bez kompromisów. Od epickich filmów po tutoriale związane z Twoim hobby Galaxy Tab A8 zaprasza do bardziej rozległego świata, zapewniając szerszy i lepszy widok.

Współczesna klasyka
Radośnie wysmakowany, a zarazem modny Galaxy Tab A8 ma aurę całkowitą energii i młodzieńczy wygląd. To urządzenie o wyrafinowanym metalowym korpusie i ultrasmukłym profilu grubości jedynie 6,9 mm stanowi kolejną odsłonę popularnego designu tabletów Samsung. Jego niewymuszony urok podkreślają przystępne wersje kolorystyczne: szara, metaliczna i w różowym złocie.
*przystępność kolorów może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

Zanurz się w dynamicznym brzmieniu
Ciesz się doskonalszymi wrażeniami z rozrywki. Cztery głośniki z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos wyostrzą każdy szczegół ścieżki dźwiękowej, nadając mu nieszablonową czystość i głębię. Produkowany, aby oferować immersyjność w drodze, Galaxy Tab A8 otwiera wciągający wszechświat treści, gier i aktywności, które kocha młodzież.

wbudowana w Galaxy Tab A8 funkcja Rejestrator ekranu powoduje, iż nagranie lekcji online jest banalnie proste, a sam materiał rejestruje się w sposób genialnie płynny. Co więcej, możesz bardziej włączać się w sesję, zaznaczając znaczne miejsca bezpośrednio w nagranych treściach oraz notując na nich to, co najważniejsze. Voil! dzisiaj każdą videolekcję możesz obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.

Samsung Kids angażuje i broni dzieci
Samsung Kids proponuje mnóstwo niebanalnych aktywności zachęcających dzieci do nauki, równocześnie zapewniając bezpieczne środowisko, w którym maluchy mogą odkrywać świat i pozostawać z nim w kontakcie. A dzięki lepszej kontroli rodzicielskiej możesz ustanawiać limity czasu zabawy i wybiórczy dostęp do aplikacji łatwo sprawdzać realizowane poprzez dzieci aktywności.
*Treści oferowane w ramach Samsung Kids różnią się w zależności od kraju i regionu.

Rób więcej na więcej sposobów
Maksymalnie wykorzystaj możliwości, jakie generuje oferowana przez Samsung obsługa wielu okien. Na Galaxy Tab A8 możesz podzielić ekran na pół i jednocześnie robić dwie najróżniejsze rzeczy. Prostym gestem przeciągnij i upuść dostosujesz wielkość okna do swych potrzeb, możesz na dodatek przesyłać treści między aplikacjami, a nawet przeciągać i upuszczać powiadomienia.

Pełna ochrona Samsung Knox
Począwszy od poziomu sprzętowego, Samsung Knox zapobiega nieupoważnionemu dostępowi do urządzenia. W czasie rzeczywistym jądro pełniące rolę mózgu tabletu bronione jest przed naruszeniem. Ta wielowarstwowa, najnowocześniejsza platforma bezustannie analizuje kluczowe oprogramowanie i sprawdza integralność urządzenia.

Kontynuuj korzystanie z aplikacji na innych urządzeniach
Podejmuj aktywność starannie tam, gdzie ją przerwałeś kiedy tylko chcesz. Wystarczy, iż będziesz zalogowany na to samo konto Samsung, byś mógł przełączać się pomiędzy dwoma urządzeniami bez potrzeby zaczynania od początku działań takich jak sporządzanie notatek czy przeglądanie internetu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.