Menu

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 X205 64GB LTE

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Galaxy Tab A8 X205

Szerszy widok bardziej rozległego świata
ekran o przekątnej 10,5 i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 10,2 mm pozwala na Ci pełne zanurzenie w prezentowanych na ekranie treściach. Odkrywaj bez kompromisów. Od epickich filmów po tutoriale związane z Twoim hobby Galaxy Tab A8 zaprasza do bardziej rozległego świata, zapewniając szerszy i lepszy widok.

Współczesna klasyka
Radośnie wysmakowany, a zarazem lubiany Galaxy Tab A8 ma aurę pełną energii i młodzieńczy wygląd. To urządzenie o wyrafinowanym metalowym korpusie i ultrasmukłym profilu grubości jedynie 6,9 mm stanowi kolejną odsłonę popularnego designu tabletów Samsung. Jego niewymuszony urok podkreślają przystępne wersje kolorystyczne: szara, metaliczna i w różowym złocie.
*przystępność barw może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

Zanurz się w dynamicznym brzmieniu
Ciesz się doskonalszymi wrażeniami z rozrywki. Cztery głośniki z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos wyostrzą każdy detal ścieżki dźwiękowej, nadając mu wyjątkową czystość i głębię. Wytworzony, żeby oferować immersyjność w drodze, Galaxy Tab A8 otwiera wciągający wszechświat treści, gier i aktywności, które kocha młodzież.

zaimplementowana w Galaxy Tab A8 funkcja Rejestrator ekranu powoduje, iż nagranie lekcji online jest banalnie proste, a sam materiał rejestruje się w sposób idealnie płynny. Co więcej, możesz bardziej angażować się w sesję, zaznaczając pokaźne miejsca bezpośrednio w nagranych treściach i notując na nich to, co najważniejsze. Voil! teraz każdą wideolekcję możesz obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.

Samsung Kids włącza i broni dzieci
Samsung Kids proponuje dużo ciekawych aktywności zachęcających dzieci do nauki, równocześnie gwarantując bezpieczne środowisko, w którym maluchy mogą odkrywać świat i pozostawać z nim w kontakcie. A dzięki udoskonalonej kontroli rodzicielskiej możesz ustanawiać limity czasu zabawy i wybiórczy dostęp do aplikacji łatwo sprawdzać realizowane przez dzieci aktywności.
*Treści oferowane w ramach Samsung Kids różnią się w zależności od kraju i regionu.

Rób więcej na więcej sposobów
Maksymalnie wykorzystaj możliwości, jakie tworzy oferowana przez Samsung obsługa wielu okien. Na Galaxy Tab A8 możesz podzielić ekran na pół i jednocześnie robić dwie różnorodne rzeczy. Prostym gestem przeciągnij i upuść dopasujesz wielkość okna do swoich potrzeb, możesz w dodatku przesyłać treści pomiędzy aplikacjami, a nawet przeciągać i upuszczać powiadomienia.

Pełna ochrona Samsung Knox
Począwszy od poziomu sprzętowego, Samsung Knox uniemożliwia nieupoważnionemu dostępowi do urządzenia. W czasie rzeczywistym jądro pełniące rolę mózgu tabletu bronione jest przed naruszeniem. Ta wielowarstwowa, najnowocześniejsza platforma nieprzerwanie analizuje kluczowe oprogramowanie i sprawdza nierozdzielność urządzenia.

Kontynuuj korzystanie z aplikacji na innych urządzeniach
Podejmuj aktywność dokładnie tam, gdzie ją przerwałeś kiedy tylko chcesz. Wystarczy, że będziesz zalogowany na to samo konto Samsung, byś mógł przełączać się między dwoma urządzeniami bez zapotrzebowania zaczynania od początku działań takich jak sporządzanie notatek czy przeglądanie internetu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.