Menu

Samsung Galaxy Tab S8 11 X700 128GB

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Więcej niż tylko przestrzeń. Największy Samsung Galaxy Tab S zaprojektowano, byś mógł tworzyć niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim na tablecie, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu Samsung Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które wyśmienicie scali się do Twoich potrzeb Niezależnie od tego, który rozmiar tabletu wybierzesz, zupełnie nowy rysik S Pen stanowi element zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8, aby się ładować.

Pisz, projektuj, szkicuj albo rysuj, a Twoje najistotniej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskim opóźnieniu. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujący poziom kontroli.

Notatki Samsung to najszybszy sposób, aby zapisać wszystkie Twoje doskonałe pomysły warte milion dolarów. Możesz wytwarzać notatki, szkice czy rysunki, a także przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, żeby dać upust swej kreatywności.

Notatki Samsung to najszybszy sposób, by zapisać wszystkie Twoje nieprzeciętne pomysły warte milion dolarów. Możesz tworzyć notatki, szkice czy rysunki oraz przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, aby dać upust swojej kreatywności.

Auto Framing skupia na Tobie całą uwagę. Teraz, kiedy będziesz chciał nagrać np. Lekcję tańca, aparat samoczynnie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych przez Ciebie krokach. Centrum uwagi będziesz w dodatku podczas videorozmów.

Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni (ultraszerokokątny i szerokokątny) samoczynnie ograniczy obraz, aby zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

Połącz się z najkorzystniejszym przyjacielem albo choćby z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji proponującej wideorozmowy wysokiej jakości. Technika redukcji szumów Three-Mic zapewni świetny dźwięk, byś mógł swobodnie uczestniczyć w rozmowie.

A dzięki Jamboard interaktywnej tablicy cyfrowej Google możecie razem wytwarzać. Udostępniaj wyświetlacz, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możecie oglądać filmy i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać.

rozmiar. Pozycja. Liczba okienek. Z funkcji niemało okien to Ty rządzisz. Dzisiaj możesz równocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić wideorozmowę z przyjacielem. Streamuj ulubione seriale i filmy wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

zachwycający wyświetlacz i lepsze basy zapewniają wciągające wrażenia podczas oglądania. Jeśli nie jesteś miłośnikiem filmów, bez zakłóceń streamuj muzykę i video, korzystając z 4-miesięcznego okresu próbnego YouTube Premium, stanowiącego składnik zestawu.

Urządzenia z linii Galaxy Tab S8 oferują Wi-Fi 6E. Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która dodatkowo poprawi Twoją efektywność. Możesz dzisiaj przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z szybkością do 2,4 Gbps.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.