Menu

Samsung Galaxy Tab S8 11 X706 128GB 5G

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Więcej aniżeli tylko przestrzeń. Największy Samsung Galaxy Tab S zaprojektowano, byś mógł kreować niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim na tablecie, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu Samsung Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które znakomicie zjednoczy się do Twoich potrzeb Niezależnie od tego, który rozmiar tabletu wybierzesz, zupełnie nowy rysik S Pen stanowi komponent zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8, by się ładować.

Pisz, projektuj, szkicuj albo rysuj, a Twoje najbardziej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskim opóźnieniu. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujący poziom kontroli.

Notatki Samsung to najszybszy sposób, aby zapisać wszystkie Twoje rewelacyjne pomysły warte milion dolarów. Możesz kreować notatki, szkice czy rysunki i przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, aby dać upust swej kreatywności.

Notatki Samsung to najszybszy sposób, aby zapisać wszystkie Twoje genialne pomysły warte milion dolarów. Możesz kreować notatki, szkice czy rysunki i przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, żeby dać upust swej kreatywności.

Auto Framing skupia na Tobie całą uwagę. Dzisiaj, kiedy będziesz chciał nagrać np. Lekcję tańca, aparat samoczynnie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych przez Ciebie krokach. Centrum uwagi będziesz także w trakcie wideorozmów.

Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni (ultraszerokokątny i szerokokątny) samoczynnie zniży obraz, żeby zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

Połącz się z najkorzystniejszym przyjacielem albo nawet z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji proponującej wideorozmowy wysokiej jakości. Technologia redukcji szumów Three-Mic zapewni świetny dźwięk, byś mógł swobodnie uczestniczyć w rozmowie.

A dzięki Jamboard interaktywnej tablicy cyfrowej Google możecie razem kreować. Udostępniaj wyświetlacz, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możecie oglądać filmy i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać.

rozmiar. Pozycja. Ilość okienek. Z funkcji mnóstwo okien to Ty rządzisz. Teraz możesz równocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić videorozmowę z przyjacielem. Streamuj ulubione seriale i filmy wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

zachwycający wyświetlacz i udoskonalone basy gwarantują wciągające wrażenia w trakcie oglądania. Jeśli nie jesteś miłośnikiem filmów, bez zakłóceń streamuj muzykę i video, korzystając z 4-miesięcznego okresu próbnego YouTube Premium, stanowiącego element zestawu.

Urządzenia z linii Galaxy Tab S8 proponują Wi-Fi 6E. Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która dodatkowo poprawi Twoją efektywność. Możesz dzisiaj przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z szybkością do 2,4 Gbps.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.