Menu

Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X900 512GB

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 14,6" WiFi 16GB/512GB szary Przestrzeń nieograniczonych możliwości W Galaxy Tab S8 Ultra doświadczysz ekranu tak sporego jak ten z notebooka, przy pokaźnie mniejszej wadze – tylko 726 g w (wersji WiFi) i 728 g (w wersji 5G) – w kontraście do ekranu laptopa 15,6" i wadze 1265 g.* *Mierzony po przekątnej wyświetlacz Galaxy Tab S8 Ultra ma 14,6" jako pełen prostokąt i 14,5", jeśli zabrać pod uwagę zaokrąglone rogi.

Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat. Dziel ekran i ciesz się nowymi możliwościami rozmiar. Umiejscowienie. Liczba okienek. Z funkcją dużo okien to Ty rządzisz*.

dzisiaj możesz jednocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić wideorozmowę z przyjacielem. *Multitasking może nie działać w przypadku niektórych aplikacji. Nowy, epicki standard tabletu Więcej niż tylko przestrzeń.

Największy Samsung Galaxy Tab S8 Ultra zaprojektowano, byś mógł kreować niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim w tablecie Galaxy, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu z kolekcji Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które doskonale nadaje się do wszystkiego.* *dostępność barw i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora. Szybka łączność powiększy Twoje możliwości Galaxy Tab S8 Ultra działa w Wi-Fi 6E.

Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która dodatkowo poprawi Twoją produktywność. Możesz dzisiaj przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z szybkością do 2,4 Gbps. Powiększ moc ładowania Ciesz się Galaxy Tab S8 Ultra dzięki pojemnej, inteligentnej baterii bezproblemowo urządzisz sobie filmowy maraton, zaś obsługa Super Fast Charger 45 W prędko na nowo zapewni urządzeniu całkowitą moc.

Całkiem nowy rysik S Pen Rysik S Pen stanowi komponent zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8 Ultra, by się ładować i w każdej chwili korzystać z jego możliwości. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najbardziej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskiej latencji.

To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujące możliwości. Dzięki łączności Bluetooth, rysik obsługuje gesty Air Actions - możesz korzystać z nich, by robić selfie, zmieniać slajdy na prezentacji czy choćby wygodnie i z odległości sterować oglądanym video.

Gotów na wszystko, co warto zanotować Notatki Samsung to najszybszy sposób, by zapisać wszystkie Twoje znakomite pomysły warte milion dolarów. Możesz tworzyć notatki, szkice czy rysunki, a także przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy.

Daj swojej kreatywności nowe możliwości, dzięki Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Z Clip Studio Paint uwolnisz drzemiącego w Tobie artystę Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint* produkowano właśnie dla takich twórczych ludzi jak Ty.

Ciesz się naturalnym wrażeniem korzystania z pędzla i urzeczywistniaj swoje najleps...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.