Menu

Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X906 128GB 5G

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Więcej aniżeli tylko przestrzeń. Największy Samsung Galaxy Tab S zaprojektowano, byś mógł wytwarzać niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim na tablecie, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu Samsung Galaxy Tab S. A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które znakomicie połączy się do Twoich potrzeb.

Niezależnie od tego, który wymiar tabletu wybierzesz, zupełnie nowy rysik S Pen stanowi komponent zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8, aby się ładować. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najbardziej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskim opóźnieniu. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujący poziom kontroli.

The obudowa ze zbrojonego aluminium broni urządzenie przed uderzeniami i upadkiem. Nasz najcieńszy, największy i najmocniej wytrzymały Samsung Galaxy Tab S łączy imponującą odporność z superlekkim i smukłym designem. Notatki Samsung to najszybszy sposób, żeby zapisać wszystkie Twoje idealne pomysły warte milion dolarów. Możesz wytwarzać notatki, szkice czy rysunki oraz przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, aby dać upust swej kreatywności.

Kochasz rysować albo malować? Clip Studio Paint został tworzony właśnie dla takich jak Ty, kreatywnych osób. Wrażenie użytkowania jak z prawdziwego pędzla pozwoli Ci urzeczywistnić Twoje najlepsze pomysły.

Jesteś gotów stworzyć arcydzieło godne srebrnego ekranu? Rysik S Pen i LumaFusion spieszą z pomocą. Szybciej i staranniej edytuj filmy za sprawą rysika S Pen o najdoskonalszej responsywności. Dzięki LumaFusion masz z kolei dostęp do narzędzi edycyjnych, które pozwolą Ci uzyskać pożądany kinowy efekt. Auto Framing skupia na Tobie całą uwagę. Teraz, kiedy będziesz chciał nagrać np. Lekcję tańca, aparat samoczynnie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych poprzez Ciebie krokach.

Centrum uwagi będziesz w dodatku podczas videorozmów. Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni (ultraszerokokątny i szerokokątny) automatycznie zniży obraz, aby zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

Połącz się z najlepszym przyjacielem albo nawet z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji oferującej wideorozmowy wysokiej jakości. Technika redukcji szumów Three-Mic zapewni doskonały dźwięk, byś mógł swobodnie uczestniczyć w rozmowie. A dzięki Jamboard interaktywnej tablicy cyfrowej Google możecie razem kreować.

Udostępniaj ekran, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możecie oglądać filmy i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać. Rozmiar. Pozycja. Liczba okienek. Z funkcji sporo okien to Ty rządzisz. Dzisiaj możesz jednocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić wideorozmowę z przyjacielem.

Streamuj ulubione seriale i filmy wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Zniewalający ekran i lepsze basy gwarantują wciągające wrażenia w trakcie oglądania. Jeśli nie jesteś miłośnikiem filmów, bez zakłóceń streamuj muzykę i video, korzystając z 4-miesięcznego okresu próbnego YouTube Premium, stanowiącego element zestawu. Hiperszybkie 5G gwarantuje moc, dzięki której możesz streamować, co tylko zapragniesz muzykę, filmy i wszelkie inne treści. Ciesz się streamingiem w dowolnym miejscu, nawet w plenerze czy w drodze.

Pora wziąć się do pracy? innowacyjna klawiatura Book Cover Keyboard 2-w-1 umożliwia korzystanie z tabletu niczym z notebooka. Dzięki temu szybciej uporasz się z zawodowymi sprawami.

Ciesz się bezustannymi wrażeniami na wszystkich urządzeniach Galaxy. Dzięki One UI 4.1 masz dostęp do tych samych aplikacji jednocześnie na urządzeniach z kolekcji Galaxy S22, jak i na Galaxy Tab S8. Na dodatek za sprawą Auto Switch i Galaxy Buds 25 relaks przy muzyce jest niczym niezakłócony Galaxy Buds natychmiast samoczynnie przełączą się z urządzeniami z linii Galaxy Tab S8 na Galaxy S22.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.