Menu

Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X906 256GB 5G

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra SM-X906 14,6" 5G 12GB/256GB szary Przestrzeń nieograniczonych możliwości W Galaxy Tab S8 Ultra doświadczysz ekranu tak znacznego jak ten z laptopa, przy widocznie mniejszej wadze – tylko 726 g w (wersji WiFi) i 728 g (w wersji 5G) – w kontraście do ekranu notebooka 15,6" i wadze 1265 g.* *Mierzony po przekątnej wyświetlacz Galaxy Tab S8 Ultra ma 14,6" jako pełen prostokąt i 14,5", jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi.

Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat. Dziel wyświetlacz i ciesz się nowymi możliwościami rozmiar. Umiejscowienie. Ilość okienek. Z funkcją sporo okien to Ty rządzisz*.

teraz możesz równocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić videorozmowę z przyjacielem. *Multitasking może nie działać w sytuacji niektórych aplikacji. Nowy, epicki kanon tabletu Więcej niż tylko przestrzeń.

Największy Samsung Galaxy Tab S8 Ultra zaprojektowano, byś mógł wytwarzać niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim w tablecie Galaxy, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu z serii Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które świetnie nadaje się do wszystkiego.* *dostępność odcieni i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora. Szybka łączność zwiększy Twoje możliwości Galaxy Tab S8 Ultra działa w 5G i Wi-Fi 6E.

Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która dodatkowo poprawi Twoją wydajność. Możesz teraz przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z szybkością do 2,4 Gbps. Zwiększ moc ładowania Ciesz się Galaxy Tab S8 Ultra dzięki pojemnej, inteligentnej baterii bezproblemowo urządzisz sobie filmowy maraton, zaś obsługa Super Fast Charger 45 W momentalnie na nowo zapewni urządzeniu całkowitą moc.

Całkiem nowy rysik S Pen Rysik S Pen stanowi komponent zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8 Ultra, żeby się ładować i w każdej chwili korzystać z jego możliwości. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najmocniej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskiej latencji.

To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujące możliwości. Dzięki łączności Bluetooth, rysik obsługuje gesty Air Actions - możesz korzystać z nich, aby robić selfie, zmieniać slajdy na prezentacji czy choćby komfortowo i z odległości sterować oglądanym video.

Gotów na wszystko, co warto zanotować Notatki Samsung to najszybszy sposób, aby zapisać wszystkie Twoje idealne pomysły warte milion dolarów. Możesz wytwarzać notatki, szkice czy rysunki i przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy.

Daj swej kreatywności świeże możliwości, dzięki Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Z Clip Studio Paint uwolnisz drzemiącego w Tobie artystę Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint* wykonano właśnie dla takich twórczych ludzi jak Ty.

Ciesz się naturalnym wrażeniem korzystania z pędzla i urzeczywistniaj swoje najl...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.