Menu

Monitor interaktywny CTOUCH 70" Lexinus (pojemnościowy, 50p, Full HD)

Cechy produktu

  • Producent CTOUCH 

Opis

CTOUCH to towar holenderskiego producenta innowacyjnych monitorów interaktywnych najwyższej jakości. Monitory tej firmy zezwalają na organizację nadzwyczajnego stanowiska do nauki, pracy i rozrywki. Zostały one zaprojektowane według nowoczesnych standardów i wzorów, posiadają wysoką jakość obrazu oraz zostały zaopatrzone w inteligentne rozwiązania dotykowe. W każdym w nich klient może dojrzeć dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal równocześnie od strony zaimplementowanych technice jak i designu.

Nowy monitor CTOUCH kolekcji Lexinus to efektownie zaprojektowany monitor interaktywny który przyciągnie uwagę w każdej sali konferencyjnej, poczekalni i wszędzie tam, gdzie chcesz pokazać swoją postępowość. Jest on jednocześnie stanowczo funkcjonalny.

ma on cienką ramę i gładką szklaną powierzchnię, dzięki czemu używając go ma się wrażenie korzystania z znacznego tabletu. Ma on 50 punktów dotyku, co zezwala na korzystanie z monitora wielu osobom na raz. Objętościowa technologia dotyku daje najistotniej naturalne doświadczenie pisania. Dzięki ekstremalnie wysokiej staranności i wyjątkowo prędkiemu czasowi reakcji ma się wrażenie pisania na papierze.

seria wspiera standard Easy Air co pozwala połączyć w środku monitora dedykowany komputer PC i uzyskać uniwersalne rozwiązanie, które do pełnej funkcjonalności wymaga jedynie podpięcia do zasilania.

Wszystkie monitory CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem RM Easiteach w języku polskim. Oprogramowanie to zostało wytworzone z myślą o edukacji i niesie ze sobą zestaw m. In. Ponad 4.500 materiałów w bazie, bank widżetów, a także przekształcanie tekstu na mowę.

załączone akcesoria:

  • Oprogramowanie Oktopus
  • Pilot z bateriami
  • kabel HDMI
  • kabel zasilający
  • Instrukcja obsługi

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.