Menu

Monitor interaktywny CTOUCH Riva 75"

Cechy produktu

  • Producent CTouch 

Opis

CTOUCH Riva

Koniec z bezsensownymi spotkaniami i nudnymi, bezproduktywnimi lekcjami! Poznaj CTOUCH Riva, super przychylny monitor interaktywny który wprowadza potęgę dotyku do każdego środowiska biurowego i szkolnego. Łatwo współdziel swoje materiały na wielkim ekranie, zapisuj najmądrzejsze pomysły na interaktywnej tablicy i inspiruj wszelkich w pomieszczeniu. Spraw, żeby twoje spotkania i lekcje ożyły!


Super-łatwe w użyciu: wszystko pod jednym dotknięciem

CTOUCH Riva został zaprojektowany by być najistotniej instynktownym monitorem dotykowym jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Jak? Dotykając tylko jednego przycisku masz dostęp do wszystkich opcji monitora, ułatwiając ci życie tak niezwykle jak to tylko realne. Każdy może to zrobić! Pozwala używać ci własnego oprogramowania (Androd, Linux albo Windows) do którgo jesteś przyzwyczajony. Ty decydujesz co dla ciebie działa najlepiej!


Dziel się!

Powiedz swym słuchaczom aby przynieśli własne urządzenia (BYOD - Bring Your Own Device). Zachęcaj ich by dzielili się swoją pracą wiedzą i intuicją na pokaźnym ekranie poprzed EShare. Albo wysyłaj materiały z monitora na inne urządzenia w pomieszczeniu. Dzielenie się wiedzą nigdy nie było łatwiejsze. Działa z urządzeniami Android, Windows, MAC i Chrome. Ty zapewniasz zrównoważone połączenie internetowe, my całą resztę.
Prawdziwie naturalne doświadczenie pisania

Notuj, pisz i rysuj jak nigdy przedtem z technologią TrueBeam Touch. Odczucie jest naturalne i płynne jak pisanie na papierze. Po prostu użyj swojego palca lub pisaka i pisz tak prędko jak potrafisz. Użyj otwartej aby wymazywać bez zmieniania narzędzi. Przystępne, prawda?
Najnowsza technologia Android

Monitor dotykowy CTOUCH Riva bazuje na systemie Android 8. Używaj funkcjonalności jak split-screen (dzielenie ekranu) by pracować nad najróżniejszymi materiałami. Ukrywaj albo blokuj ustawienia lub choćby zamknij całe źródło Android. Twoja decyzja! Ze dokładnie wybranymi aplikacjami jesteś gotowy do działania, od samego początku. Dodaj na dodatek dowolne aplikacje których Ci trzeba ze sklepu CTOUCH apps.

skuteczny energetycznie i oszczędny

CTOUCH ma misję obniżania śladu CO2 swych produktów. Wszystkie monitory dotykowe posiadają etykiety energetyczne A/A+ i paszport materiałów (dokument poświadczający wszystkie materiały użyte w produkcie). CTOUCH RIva spełnia w dodatku standardy ISO 9001 i ISO 14001. To nie wszystko. Z opcjonalnym modułem wykrywania obecności ludzi CTOUCH Riva samoczynnie włączy się i wyłączy kiedy wejdziesz i wyjdziesz z pomieszczenia. Oszczędzasz pieniądze i naszą planetę!

Niesamowity dźwięk

Powal swoją publiczność zintegrowanymi głośnikami 80 W JBL®. Z łatwością dotrzyj z dźwiękiem do końca sali z solidnym dźwiękiem Live-stage (virtual) Surround sound. Zupełnie nowe doświadczenie!

Uwaga dla wsparcia IT

CTOUCH Riva przychodzi z oprogramowaniem Radix Viso Mobile Device Management (5 letnia licencja). Pozwala to na kontrolowanie wszelkich monitorów z jednego, centralnego punktu. Nie będziesz musiał jednej po drugim aktualizować ustawień, instalować bądź odinstalowywać aplikacji. Możesz robić to wszystko siedząc na swoim fotelu.

dane techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.