Menu

Monitor interaktywny CTOUCH Riva 75"

Cechy produktu

  • Producent CTouch 

Opis

CTOUCH Riva

Koniec z bezsensownymi spotkaniami i nudnymi, bezproduktywnimi lekcjami! Poznaj CTOUCH Riva, super przyjazny monitor interaktywny który wprowadza potęgę dotyku do każdego środowiska biurowego i szkolnego. Prosto współdziel swoje materiały na znacznym ekranie, zapisuj najmądrzejsze pomysły na interaktywnej tablicy i inspiruj wszystkich w pomieszczeniu. Spraw, by twoje spotkania i lekcje ożyły!


Super-łatwe w użyciu: wszystko pod jednym dotknięciem

CTOUCH Riva został zaprojektowany aby być najmocniej instynktownym monitorem dotykowym jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Jak? Dotykając tylko jednego przycisku masz dostęp do wszystkich opcji monitora, upraszczając ci życie tak wyjątkowo jak to tylko możliwe. Każdy może to zrobić! Pozwala używać ci własnego oprogramowania (Androd, Linux lub Windows) do którgo jesteś przyzwyczajony. Ty decydujesz co dla ciebie działa najlepiej!


Dziel się!

Powiedz swym słuchaczom aby przynieśli własne urządzenia (BYOD - Bring Your Own Device). Namawiaj ich żeby dzielili się swoją pracą wiedzą i intuicją na wielkim ekranie poprzed EShare. Albo wysyłaj materiały z monitora na inne urządzenia w pomieszczeniu. Dzielenie się wiedzą nigdy nie było łatwiejsze. Działa z urządzeniami Android, Windows, MAC i Chrome. Ty zapewniasz zrównoważone połączenie internetowe, my całą resztę.
Prawdziwie naturalne doświadczenie pisania

Notuj, pisz i rysuj jak nigdy przedtem z technologią TrueBeam Touch. Odczucie jest naturalne i płynne jak pisanie na papierze. Po prostu użyj swojego palca albo pisaka i pisz tak prędko jak potrafisz. Użyj otwartej by wymazywać bez zmieniania narzędzi. Nieskomplikowane, prawda?
Najnowsza technika Android

Monitor dotykowy CTOUCH Riva bazuje na systemie Android 8. Używaj funkcjonalności jak split-screen (dzielenie ekranu) żeby pracować nad różnorodnymi materiałami. Ukrywaj lub blokuj ustawienia albo nawet zamknij całe źródło Android. Twoja decyzja! Ze starannie wybranymi aplikacjami jesteś gotowy do działania, od samego początku. Dodaj na dodatek dowolne aplikacje których Ci trzeba ze sklepu CTOUCH apps.

produktywny energetycznie i oszczędny

CTOUCH posiada misję obniżania śladu CO2 swych produktów. Wszystkie monitory dotykowe mają etykiety energetyczne A/A+ oraz paszport materiałów (dokument poświadczający wszystkie materiały użyte w produkcie). CTOUCH RIva spełnia też standardy ISO 9001 i ISO 14001. To nie wszystko. Z opcjonalnym modułem wykrywania obecności ludzi CTOUCH Riva samoczynnie włączy się i wyłączy kiedy wejdziesz i wyjdziesz z wnętrza. Oszczędzasz pieniądze i naszą planetę!

Niesamowity dźwięk

Powal swoją publiczność zintegrowanymi głośnikami 80 W JBL®. Z łatwością dotrzyj z dźwiękiem do końca sali z solidnym dźwiękiem Live-stage (virtual) Surround sound. Zupełnie nowe doświadczenie!

Uwaga dla wsparcia IT

CTOUCH Riva przychodzi z oprogramowaniem Radix Viso Mobile Device Management (5 letnia licencja). Pozwala to na kontrolowanie wszystkich monitorów z jednego, centralnego punktu. Nie będziesz musiał jednej po drugim aktualizować ustawień, instalować bądź odinstalowywać aplikacji. Możesz robić to wszystko siedząc na swoim fotelu.

informacje techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.