Menu

Monitor interaktywny CTOUCH Riva 86"

Cechy produktu

  • Producent CTouch 

Opis

CTOUCH Riva

Koniec z bezsensownymi spotkaniami i nudnymi, bezproduktywnimi lekcjami! Poznaj CTOUCH Riva, super przychylny monitor interaktywny który wprowadza potęgę dotyku do każdego środowiska biurowego i szkolnego. Z łatwością współdziel swoje materiały na obszernym ekranie, zapisuj najmądrzejsze pomysły na interaktywnej tablicy i inspiruj wszelkich w pomieszczeniu. Spraw, żeby twoje spotkania i lekcje ożyły!


Super-łatwe w użyciu: wszystko pod jednym dotknięciem


CTOUCH Riva został zaprojektowany żeby być najmocniej instynktownym monitorem dotykowym jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Jak? Dotykając tylko jednego przycisku masz dostęp do wszystkich opcji monitora, upraszczając ci życie tak szczególnie jak to tylko możliwe. Każdy może to zrobić! Pozwala używać ci własnego oprogramowania (Androd, Linux lub Windows) do którgo jesteś przyzwyczajony. Ty decydujesz co dla ciebie działa najlepiej!

Dziel się!

Powiedz swoim słuchaczom by przynieśli własne urządzenia (BYOD - Bring Your Own Device). Zachęcaj ich aby dzielili się swoją pracą wiedzą i intuicją na znacznym ekranie poprzed EShare. Albo wysyłaj materiały z monitora na inne urządzenia w pomieszczeniu. Dzielenie się wiedzą nigdy nie było łatwiejsze. Działa z urządzeniami Android, Windows, MAC i Chrome. Ty zapewniasz jednostajne połączenie internetowe, my całą resztę.
Prawdziwie naturalne doświadczenie pisania

Notuj, pisz i rysuj jak nigdy przedtem z technologią TrueBeam Touch. Odczucie jest naturalne i płynne jak pisanie na papierze. Po prostu użyj swego palca lub pisaka i pisz tak błyskawicznie jak potrafisz. Użyj otwartej by wymazywać bez zmieniania narzędzi. Nieskomplikowane, prawda?
Najnowsza technika Android

Monitor dotykowy CTOUCH Riva bazuje na systemie Android 8. Używaj funkcjonalności jak split-screen (dzielenie ekranu) żeby pracować nad najróżniejszymi materiałami. Ukrywaj albo blokuj ustawienia lub nawet zamknij całe źródło Android. Twoja decyzja! Ze starannie wybranymi aplikacjami jesteś gotowy do działania, od samego początku. Dodaj na dodatek dowolne aplikacje których potrzebujesz ze sklepu CTOUCH apps.

sprawny energetycznie i oszczędny

CTOUCH posiada misję ograniczania śladu CO2 swych produktów. Wszystkie monitory dotykowe mają etykiety energetyczne A/A+ oraz paszport tworzyw (dokument poświadczający wszystkie materiały użyte w produkcie). CTOUCH RIva spełnia w dodatku standardy ISO 9001 i ISO 14001. To nie wszystko. Z opcjonalnym modułem wykrywania występowaniu ludzi CTOUCH Riva automatycznie włączy się i wyłączy kiedy wejdziesz i wyjdziesz z pomieszczenia. Oszczędzasz pieniądze i naszą planetę!

Niesamowity dźwięk

Powal swoją publiczność zintegrowanymi głośnikami 80 W JBL®. Z łatwością dotrzyj z dźwiękiem do końca sali z konkretnym dźwiękiem Live-stage (virtual) Surround sound. Zupełnie nowe doświadczenie!

Uwaga dla wsparcia IT

CTOUCH Riva przychodzi z oprogramowaniem Radix Viso Mobile Device Management (5 letnia licencja). Pozwala to na kontrolowanie wszelkich monitorów z jednego, centralnego punktu. Nie będziesz musiał jednej po drugim aktualizować ustawień, instalować bądź odinstalowywać aplikacji. Możesz robić to wszystko siedząc na swym fotelu.

dane techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.