Menu

Monitor interaktywny LG 75TR3BF

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

teraktywność, która zbliża ludzi do siebie

Dzięki przeróżnej najnowocześniejszej technice dotykowej kolekcja TR3BF obsługuje funkcje pisania i multi-touch, zapewniając dokładne rysowanie i rzeczywistą jakość dotyku. W dodatku Air Class i przeglądarki internetowe obsługują wielokierunkową komunikację i interaktywne uczenie się, które pomogą osiągnąć sukces w biznesie.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Pisanie i Multi Touch

linia TR3BF może równocześnie używać do 20 punktów multi-touch i 10 punktów pisania. Funkcjonalności te razem proponują realistyczne wrażenia z pisania na tablicy i widocznie ułatwiają współpracę.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Ścieranie dłonią

seria TR3BF daje możliwość prostego usuwania tekstu, obrazów itp. Zapisanych na wyświetlaczu, używając tylko rąk. Nie tylko jest to łatwiejsze eliminowanie rysikiem, lecz daje także bardziej naturalne odczucie porównywalne do ścierania prawdziwej tablicy.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Air Class

Air Class obsługuje połączenie się nawet 30 uczniów i oferuje interaktywne spotkania obsługiwane poprzez wszystkie urządzenia przenośne w tej samej sieci, zapewniając różnorakie narzędzia, takie jak głosowanie, odpowiadanie i dzielenie się tekstami projektów.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Udostępnianie ekranu

linia TR3BF umożliwia współdzielenie ekranu i zawartości z laptopami i innymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki czemu spotkania i lekcje mogą być tak skuteczne i wciągające, jak to tylko osiągalne.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

wbudowany komplet OPS

kolekcja TR3BF obsługuje gniazda OPS, umożliwiając łatwy i wygodny montaż pulpitu OPS z tylu płyty głównej bez konieczności przyłączania do zewnętrznego komputera, oferując bardziej rozbudowane funkcje.

ŁATWA OBSŁUGA

przeglądarka internetowa

seria TR3BF wykorzystuje przeglądarkę Chrome, która jest wbudowana w system Android OS, dzięki czemu użytkownik może komfortowo przeglądać internet bez łączenia się z zewnętrznym komputerem.

ŁATWA OBSŁUGA

Wszystko w jednym

linia TR3BF obsługuje aplikacje dla systemu Android i Note przy pomocy wydajnego układu, dzięki temu nie wymaga wykorzystania komputera PC.

NAJWYŻSZA JAKOŚC OBRAZU

najróżniejsze rozmiary i rozdzielczość Ultra HD

Rozdzielczość UHD pozwala przedstawić detale w jakości cztery razy udoskonalonej niż oferowana poprzez ekrany FHD, choćby w zwiększeniu. Dokumenty, obrazy, filmy i inne rodzaje treści są prezentowane bez zniekształceń w wyśmienitej jakości, co ma szczególne znaczenie w ośrodkach edukacji i przy współpracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

True Color, Immersive View

Urządzenia serii TR3BF prezentują treść multimedialną w wyjątkowo żywych kolorach. Matryca IPS gwarantuje czysty obraz pod wieloma kątami, baz względu na miejsce zajmowane poprzez uczestników spotkania. Każdy piksel matrycy IPS odtwarza prawdziwy odcień obrazu bez zniekształceń.

informacje techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.