Menu

Monitor interaktywny LG 75TR3BF

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

teraktywność, która zbliża ludzi do siebie

Dzięki różnej najnowocześniejszej technice dotykowej kolekcja TR3BF obsługuje funkcje pisania i multi-touch, gwarantując precyzyjne rysowanie i rzeczywistą jakość dotyku. Dodatkowo Air Class i przeglądarki internetowe obsługują wielokierunkową komunikację i interaktywne uczenie się, które pomogą osiągnąć sukces w biznesie.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Pisanie i Multi Touch

kolekcja TR3BF może jednocześnie używać do 20 punktów multi-touch i 10 punktów pisania. Funkcjonalności te razem proponują realistyczne wrażenia z pisania na tablicy i znacznie usprawniają współpracę.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Ścieranie dłonią

kolekcja TR3BF daje możliwość łatwego usuwania tekstu, obrazów itp. Zapisanych na wyświetlaczu, używając tylko dłoni. Nie tylko jest to łatwiejsze likwidowanie rysikiem, lecz daje także bardziej naturalne odczucie porównywalne do ścierania prawdziwej tablicy.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Air Class

Air Class obsługuje połączenie się nawet 30 uczniów i oferuje interaktywne spotkania obsługiwane poprzez wszystkie urządzenia mobilne w tej samej sieci, zapewniając różnorakie narzędzia, takie jak głosowanie, odpowiadanie i dzielenie się tekstami projektów.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Udostępnianie ekranu

kolekcja TR3BF zezwala na współdzielenie ekranu i zawartości z laptopami i innymi urządzeniami przenośnymi. Dzięki czemu spotkania i lekcje mogą być tak wydajne i wciągające, jak to tylko realne.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

wbudowany komplet OPS

seria TR3BF obsługuje gniazda OPS, umożliwiając prosty i komfortowy montaż pulpitu OPS z tylu płyty głównej bez konieczności podłączania do zewnętrznego komputera, oferując bardziej rozbudowane funkcje.

ŁATWA OBSŁUGA

oglądarka internetowa

linia TR3BF wykorzystuje przeglądarkę Chrome, która jest wbudowana w system Android OS, dzięki temu użytkownik może komfortowo przeglądać internet bez łączenia się z zewnętrznym komputerem.

ŁATWA OBSŁUGA

Wszystko w jednym

seria TR3BF obsługuje aplikacje dla systemu Android i Note przy pomocy sprawnego układu, dzięki czemu nie wymaga zastosowania komputera PC.

NAJWYŻSZA JAKOŚC OBRAZU

najróżniejsze wymiary i rozdzielczość Ultra HD

Rozdzielczość UHD pozwala przedstawić szczegóły w jakości cztery razy lepszej aniżeli oferowana przez ekrany FHD, choćby w rozszerzeniu. Dokumenty, obrazy, filmy i inne warianty treści są prezentowane bez zniekształceń w znakomitej jakości, co ma szczególne znaczenie w ośrodkach edukacji i przy współpracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

True Color, Immersive View

Urządzenia kolekcji TR3BF prezentują treść multimedialną w wyjątkowo żywych kolorach. Matryca IPS gwarantuje czysty obraz pod wieloma kątami, baz względu na miejsce zajmowane poprzez uczestników spotkania. Każdy piksel matrycy IPS odtwarza prawdziwy kolor obrazu bez zniekształceń.

dane technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.