Menu

Monitor interaktywny LG 86TR3BF

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Interaktywność, która zbliża ludzi do siebie

Dzięki rozmaitej najnowocześniejszej technologii dotykowej linia TR3BF obsługuje funkcje pisania i multi-touch, zapewniając staranne rysowanie i rzeczywistą jakość dotyku. Dodatkowo Air Class i przeglądarki internetowe obsługują wielokierunkową komunikację i interaktywne uczenie się, które pomogą osiągnąć sukces w biznesie.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Pisanie i Multi Touch

kolekcja TR3BF może równocześnie używać do 20 punktów multi-touch i 10 punktów pisania. Funkcjonalności te razem oferują realistyczne wrażenia z pisania na tablicy i istotnie usprawniają współpracę.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Ścieranie dłonią

linia TR3BF daje możliwość łatwego usuwania tekstu, obrazów itp. Zapisanych na wyświetlaczu, używając tylko dłoni. Nie tylko jest to łatwiejsze usuwanie rysikiem, lecz daje także bardziej naturalne odczucie porównywalne do ścierania prawdziwej tablicy.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Air Class

Air Class obsługuje połączenie się nawet 30 uczniów i oferuje interaktywne spotkania obsługiwane poprzez wszystkie urządzenia mobilne w tej samej sieci, gwarantując różnorakie narzędzia, takie jak głosowanie, odpowiadanie i dzielenie się tekstami projektów.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Udostępnianie ekranu

linia TR3BF zezwala na współdzielenie ekranu i zawartości z laptopami i innymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki czemu spotkania i lekcje mogą być tak wydajne i wciągające, jak to tylko osiągalne.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

zaimplementowany komplet OPS

linia TR3BF obsługuje gniazda OPS, umożliwiając nieskomplikowany i komfortowy montaż pulpitu OPS z tylu płyty głównej bez konieczności przyłączania do zewnętrznego komputera, proponując bardziej rozbudowane funkcje.

ŁATWA OBSŁUGA

przeglądarka internetowa

linia TR3BF wykorzystuje przeglądarkę Chrome, która jest zastosowana w system Android OS, dzięki czemu użytkownik może komfortowo oglądać internet bez łączenia się z zewnętrznym komputerem.

ŁATWA OBSŁUGA

Wszystko w jednym

seria TR3BF obsługuje aplikacje dla systemu Android i Note przy pomocy skutecznego układu, dzięki czemu nie wymaga wykorzystania komputera PC.

NAJWYŻSZA JAKOŚC OBRAZU

zróżnicowane rozmiary i rozdzielczość Ultra HD

Rozdzielczość UHD pozwala przedstawić detale w jakości cztery razy ulepszonej aniżeli oferowana przez ekrany FHD, nawet w zwiększeniu. Dokumenty, obrazy, filmy i inne rodzaje treści są prezentowane bez zniekształceń w znakomitej jakości, co ma szczególne znaczenie w ośrodkach edukacji i przy współpracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

True Color, Immersive View

Urządzenia linii TR3BF prezentują treść multimedialną w wyjątkowo żywych kolorach. Matryca IPS gwarantuje czysty obraz pod wieloma kątami, baz względu na miejsce zajmowane przez uczestników spotkania. Każdy piksel matrycy IPS odtwarza prawdziwy kolor obrazu bez zniekształceń.

informacje technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.