Menu

Monitor interaktywny LG 86TR3BF

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Interaktywność, która zbliża ludzi do siebie

Dzięki rozmaitej najnowocześniejszej technice dotykowej kolekcja TR3BF obsługuje funkcje pisania i multi-touch, gwarantując staranne rysowanie i rzeczywistą jakość dotyku. Ponadto Air Class i oglądarki internetowe obsługują wielokierunkową komunikację i interaktywne uczenie się, które pomogą osiągnąć sukces w biznesie.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Pisanie i Multi Touch

kolekcja TR3BF może równocześnie używać do 20 punktów multi-touch i 10 punktów pisania. Funkcjonalności te razem proponują realistyczne wrażenia z pisania na tablicy i znacznie usprawniają współpracę.

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA

Ścieranie dłonią

seria TR3BF daje możliwość przystępnego usuwania tekstu, obrazów itp. Zapisanych na wyświetlaczu, używając tylko rąk. Nie tylko jest to łatwiejsze eliminowanie rysikiem, ale daje także bardziej naturalne odczucie porównywalne do ścierania prawdziwej tablicy.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Air Class

Air Class obsługuje połączenie się choćby 30 uczniów i proponuje interaktywne spotkania obsługiwane poprzez wszystkie urządzenia mobilne w tej samej sieci, zapewniając różnorakie narzędzia, takie jak głosowanie, odpowiadanie i dzielenie się tekstami projektów.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

Udostępnianie ekranu

seria TR3BF umożliwia współdzielenie ekranu i zawartości z notebookami i innymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu spotkania i lekcje mogą być tak efektywne i wciągające, jak to tylko osiągalne.

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTEPNIANIE

wbudowany komplet OPS

kolekcja TR3BF obsługuje gniazda OPS, umożliwiając nietrudny i komfortowy montaż pulpitu OPS z tylu płyty głównej bez konieczności przyłączania do zewnętrznego komputera, oferując bardziej rozbudowane funkcje.

ŁATWA OBSŁUGA

oglądarka internetowa

seria TR3BF wykorzystuje oglądarkę Chrome, która jest zastosowana w system Android OS, dzięki czemu użytkownik może komfortowo oglądać internet bez łączenia się z zewnętrznym komputerem.

ŁATWA OBSŁUGA

Wszystko w jednym

linia TR3BF obsługuje aplikacje dla systemu Android i Note przy pomocy wydajnego układu, dzięki czemu nie wymaga wykorzystania komputera PC.

NAJWYŻSZA JAKOŚC OBRAZU

zróżnicowane wymiary i rozdzielczość Ultra HD

Rozdzielczość UHD pozwala przedstawić detale w jakości cztery razy ulepszonej niż oferowana poprzez ekrany FHD, choćby w zwiększeniu. Dokumenty, obrazy, filmy i inne rodzaje treści są prezentowane bez zniekształceń w świetnej jakości, co ma szczególne znaczenie w ośrodkach edukacji i przy współpracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

True Color, Immersive View

Urządzenia kolekcji TR3BF prezentują treść multimedialną w wyjątkowo żywych kolorach. Matryca IPS zagwarantuje czysty obraz pod wieloma kątami, baz względu na miejsce zajmowane poprzez uczestników spotkania. Każdy piksel matrycy IPS odtwarza prawdziwy odcień obrazu bez zniekształceń.

informacje techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.