Menu

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550-2EP

Cechy produktu

 • Producent ViewSonic 

Opis

IFP6550-2EP

Monitory interaktywne ViewSonic to znakomite narzędzie do współpracy w sali lekcyjnej albo konferencyjnej, wyposażone w najnowocześniejsze technologie wspierające wydajność pracy w grupie.

technologia UFT

technologia Ultra Fine Touch gwarantuje bezproblemowe pisanie po monitorze. Dla ułatwienia współpracy na jednym monitorze, IFP6550-2EP pozwalają na jednoczesne pisanie dwoma pisakami.
Wśród dodatkowych akcesoriów znajdują się pisaki interaktywne o grubości 3mm.

Podwójny długopis

Monitor samoczynnie namierza grubość pisaka (8 mm i 3 mm) i i daje możliwość pisania dwoma jednocześnie w przeróżnych kolorach i grubościach.
Jeden monitor - sporo ekranów

Oprogramowanie ViewBoard® Cast daje możłiwość podzielenia obrazu na 4 części, dzięki czemu możemy zamieścić więcej treści. Podczas konferencji lub szkoleń dzielenie się materiałami, które powstały na monitorach innych uczestników staje się nad wyraz proste.Porty USB

Dzięki oryginalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie przystępna równocześnie w systemie Android, jak i zastosowanym komputerze OPS bez zapotrzebowania przekładania między portami.


Dźwięk stereo

Zaprojektowany z podwójnymi, zintegrowanymi głośnikami monitor łączy w sobie niesamowitą efektywność ekranu z dźwiękiem stereo.
szybki internet

GigaLAN zapewnia szybsze i sprawniejsze połączenie internetow

Slot OPS

IFP6550-2EP posiada slot OPS, czyli specjalną kieszeń do zaimplementowania komputera OPS. Taki zestaw pozwala w jednej obudowie zamknąć
wielkoformatowy monitor dotykowy wraz z pełnoprawnym komputerem z systemem Windows.
I/O Ports


 1. MENU CONTROLS
 2. USB X 3
 3. Intel Unite® Certified OPS Slot
 4. HDMI OUT
 5. USB 3.0
 6. TOUCH X 2
 7. VGA
 8. HDMI IN X 2
 9. AUDIO IN
 10. CAMERA PORT
 11. VESA® WALL Mount 600x400 mm
 12. INTERNAL SPEAKERS
 13. USB 2.0
 14. AUDIO OUT
 15. RS232
 16. AV IN
 17. SPDIF
 18. LAN

dane techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.