Menu

Monitor multimedialny CTOUCH 70" Lexinus

Cechy produktu

  • Producent CTOUCH 

Opis

CTOUCH to produkt holenderskiego producenta prekursorskich monitorów interaktywnych najwyższej jakości. Monitory tej firmy pozwalają na organizację nieprzeciętnego stanowiska do nauki, pracy i rozrywki. Zostały one zaprojektowane według nowoczesnych standardów i wzorów, posiadają wysoką jakość obrazu i zostały wyekwipowane w inteligentne rozwiązania dotykowe. W każdym w nich klient może dojrzeć dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół zarówno od strony zaimplementowanych technologii jak i designu.

Nowy monitor CTOUCH kolekcji Lexinus to pięknie zaprojektowany monitor interaktywny który przyciągnie uwagę w każdej sali konferencyjnej, poczekalni i wszędzie tam, gdzie chcesz pokazać swoją nowoczesność. Jest on jednocześnie nad wyraz praktyczny.

ma on cienką ramę i gładką szklaną powierzchnię, dzięki temu używając go ma się wrażenie korzystania z dużego tabletu. Posiada on 50 punktów dotyku, co zezwala na korzystanie z monitora wielu osobom na raz. Objętościowa technika dotyku daje najistotniej naturalne doświadczenie pisania. Dzięki arcytrudnie wysokiej staranności i szczególnie prędkiemu czasowi reakcji ma się wrażenie pisania na papierze.

seria wspiera kanon Easy Air co pozwala skonsolidować we wnętrzu monitora dedykowany komputer PC i uzyskać uniwersalne rozwiązanie, które do pełnej funkcjonalności wymaga jedynie podpięcia do zasilania.

Wszystkie monitory CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem RM Easiteach w języku polskim. Oprogramowanie to zostało produkowane z myślą o edukacji i niesie ze sobą komplet m. In. Ponad 4.500 tworzyw w bazie, bank widżetów i przekształcanie tekstu na mowę.

załączone akcesoria:

  • Oprogramowanie Oktopus
  • Pilot z bateriami
  • przewód HDMI
  • przewód zasilający
  • Instrukcja obsługi

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.