Menu

Tablica interaktywna dotykowa QWB379BW

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

marka Qomo to czołowy producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najistotniej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Odporność, uniwersalność oraz łatwość obsługi sprawia, że nauczyciele z ochotą korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

Najnowsza tablica interaktywna Qomo, następca najpopularniejszej tablicy tej firmy - QWB200-BW. Zachowuje znaną jakość i bezawaryjność tablic interaktywnych Qomo. W nowej, cienkiej, aluminiowej ramie zamknięta została suchościeralna, matowa i oporna na uszkodzenia powierzchnia o przekątnej 79". Wykrywanie dotyku działa w sprawdzonej od lat, precyzyjnej i niezawodnej technice podczerwieni, która pozwala na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i obsługuje jednorazowo do 10 punktów dotyku. Tablica wyposażona jest w znane z tablicy QWB200-BW paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która teraz obsługuje cztery kolory pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy załączona jest na dodatek nowa wersja oprogramowania Flow!Works – Flow!Works Pro, w której rozwinięto mnóstwo funkcji dla pełniejszej możliwości użycia tablicy interaktywnej.


Tablica Qomo QWB379BW to genialne połączenie niskiej ceny, a także jakości zapewnionej przez firmę Qomo. Tablicę tą wyróżniają intuicyjne paski skrótów, a także interaktywna półka na pisaki.

Pozostałe cechy tablicy Qomo QWB379BW:

10 punktów dotyku dzięki technice IR (pozycjonowanie w podczerwieni)

format obrazu 4:3 – wciąż najpopularniejszy

oprogramowanie Flow!Works Pro, które zezwala na zastosowanie w pełni potencjału tkwiącego w tablicach Qomo

instynktowne paski skrótów, które prędki dostęp do szeregu funkcji oprogramowania, co stanowczo usprawnia prace z tablicą

półka interaktywna zezwalająca na szybki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki i wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu

zestaw montażowy, który zezwala na skuteczną instalację tablicy na ścianie

3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat, wykonywana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB200-BW wynosi 12 miesięcy)

parametry:

* W celu wysokiej jakości wyświetlanego obrazu zastosowano specjalną powłokę powierzchni, którą należy zetrzeć krótko po naniesieniu notatek przy pomocy pisaków suchościeralnych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.