Menu

Tablica interaktywna dotykowa QWB379BW

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

marka Qomo to czołowy producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najistotniej popularnych marek artykułów interaktywnych w polskiej edukacji. Trwałość, uniwersalność i łatwość obsługi powoduje, iż nauczyciele z ochotą korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

Najnowsza tablica interaktywna Qomo, następca najpopularniejszej tablicy tej firmy - QWB200-BW. Zachowuje znaną jakość i niezawodność tablic interaktywnych Qomo. W nowej, cienkiej, aluminiowej ramie zamknięta została suchościeralna, matowa i wytrzymała na uszkodzenia powierzchnia o przekątnej 79". Wykrywanie dotyku działa w sprawdzonej od lat, skrupulatnej i niezawodnej technice podczerwieni, która zezwala na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i obsługuje jednorazowo do 10 punktów dotyku. Tablica wyposażona jest w znane z tablicy QWB200-BW paski skrótów i nową wersję półki interaktywnej, która dzisiaj obsługuje cztery odcienie pisaków, wskaźnik, a także wymazywacz. Do tablicy dołączona jest ponadto nowa wersja oprogramowania Flow!Works – Flow!Works Pro, w której rozwinięto dużo funkcji dla pełniejszej możliwości użycia tablicy interaktywnej.


Tablica Qomo QWB379BW to genialne połączenie niskiej ceny oraz jakości zapewnionej poprzez producenta Qomo. Tablicę tą wyróżniają intuicyjne paski skrótów i interaktywna półka na pisaki.

Pozostałe atrybuty tablicy Qomo QWB379BW:

10 punktów dotyku dzięki technologii IR (pozycjonowanie w podczerwieni)

format obrazu 4:3 – wciąż najpopularniejszy

oprogramowanie Flow!Works Pro, które zezwala na wykorzystanie w pełni potencjału tkwiącego w tablicach Qomo

intuicyjne paski skrótów, które prędki dostęp do szeregu funkcji oprogramowania, co zasadniczo upraszcza prace z tablicą

półka interaktywna zezwalająca na prędki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki i wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu

pakiet montażowy, który zezwala na efektywną instalację tablicy na ścianie

3-letnia gwarancja z możliwością darmowego przedłużenia do 5 lat, realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB200-BW wynosi 12 miesięcy)

właściwości:

* W celu wysokiej jakości wyświetlanego obrazu użyto specjalną powłokę powierzchni, którą należy zetrzeć niedługo po naniesieniu notatek przy pomocy pisaków suchościeralnych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.