Menu

Tablica interaktywna Qomo QWB379BW

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

producent Qomo to przodujący marka tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej lubianych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej firmy są stanowczo uniwersalne, bezawaryjne oraz bardzo intuicyjne i nieskomplikowane w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele nad wyraz ochoczo korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

Tablica interaktywna Qomo QWB379BW nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-BW. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i odporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki dokładnej technice podczerwień, tablica namierza i reaguje na ruch. Pozwala ona jeszcze na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200-BW, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery barwy pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy dołączona jest na dodatek nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs, a także sporo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB379BW to wyśmienite połączenie dostępnej ceny i najwyższej jakości gwarantowanej poprzez firmę Qomo.

mocne strony tablic Qomo QWB379BW:

  • technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - umożliwia prędkie i precyzyjne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest bardzo proste w obsłudze i zezwala na całkowite zastosowanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na szybki dostęp do w głównej mierze użytkowanych funkcji
  • półka interaktywna gwarantująca prędki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki oraz wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • pakiet montażowy, który umożliwia wydajne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością gratisowego przedłużenia do 5 lat,wykonywana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1 oraz 10 (32 i 64 bity)

Oprogramowanie Flow!Works Pro

załączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro powiększa możliwości wykorzystania tablic interaktywnych. Dużo elastycznych funkcji, które można skonsolidować do tematyki zajęć i poziomu innowacyjnia słuchaczy. W wielkim stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający najczęściej wykorzystywane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest wyjątkowo prosta, a z zasady wykorzystywane funkcje są w nim przystępne od ręki.

Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w różnych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego i oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

sporym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym kolorze, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych lub pionowych – w regulowanych odstępach i o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami adekwatnie: zawodników i piłki i pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii oraz konkretna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Na dodatek znajdują się tam filmy i dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.