Menu

Tablica interaktywna Qomo QWB379PS

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

firma Qomo to przodujący producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najszczególniej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej marki są bardzo uniwersalne, bezawaryjne i niezwykle instynktowne i nieskomplikowane w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele wyjątkowo ochoczo korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

Tablica interaktywna Qomo QWB379PS nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-PS. Od wersji BW różni się ceramiczną powierzchnią, która pozwala na korzystanie z niej precyzyjnie tak jak ze zwykłej tablicy suchościeralnej. Jest ona ponadto bardziej od niej wytrzymała. Została oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została ceramiczna, matowa i wytrzymała na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki starannej technologii podczerwień, tablica lokalizuje i reaguje na ruch. Pozwala ona również na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200-PS, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery barwy pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy załączona jest również nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przyjazny interfejs, a także mnóstwo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć.

zalety tablic Qomo QWB379PS:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - pozwala na szybkie i staranne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest bardzo proste w obsłudze i umożliwia całkowite użycie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na prędki dostęp do na ogół wykorzystywanych funkcji
  • ceramiczna powierzchnia, która umożliwia używanie markerów suchościeralnych i nie martwienie się, iż na tablicy zostaną smugi
  • półka interaktywna gwarantująca prędki dostęp do czterech odcieni pisaka, gąbki oraz wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • zestaw montażowy, który umożliwia efektywne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością darmowego przedłużenia do 5 lat,wykonywana poprzez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379PS wynosi 25 lat)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

Oprogramowanie Flow!Works Pro

dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro powiększa możliwości zastosowania tablic interaktywnych. Dużo elastycznych funkcji, które można zjednoczyć do tematyki zajęć i poziomu progresywnia słuchaczy. W obfitym stopniu wspiera ona proces edukacji uczniów.

Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający zwykle wykorzystywane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła i wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest szczególnie prosta, a głównie stosowane funkcje są w nim przystępne od ręki.

Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w najróżniejszych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego oraz oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

dużym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, lecz też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w dostosowywanych odstępach i o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami adekwatnie: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia oraz geografii oraz mocna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Ponadto znajdują się tam filmy i dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje oraz prezentacje.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.